• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 400~zł
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: 400~zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?Mechaniczna, nie mam masywnych dłoni, piszę dużo na klawiaturze i klawiatura ma być głównie pod CS
  • czy chcesz podświetlenie? Tak
  • czy chcesz makra? Raczej bez różnicy.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Raczej niekoniecznie.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Bez różnicy.
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Myślałem nad Ozone Strike Pro
Odpowiedz
#2
Wiesz jeżeli poza graniem dużo piszesz to zalecałbym jednak wybrać Browny (MX lub kailh) a w cenie ok 400 zł masz QuckFire TK lub Ozone Strike battle. Ewentualnie zaczekaj na nowe CM'y http://gaming.coolermaster.com/en/produc...eys-pro-s/ co prawda mają po ok 500 zł chodzić, jednak w europie z dostępnych w polsce CM robi najsolidniejsze klawki.
Odpowiedz
#3
Trochę źle odpowiedziałem na pytanie czy dużo piszę. Miałem na myśli, że dużo bym z niej korzystał :P
Także raczej chcę iść w kierunku redów. Zastanawiam się właśnie nad tym Ozone Strike Pro i CM Storm Quickfire TK (Cherry Mx Red). Gdzieś czytałem, że raczej konieczne jest "dorobienie" jakiejś podpórki pod nadgarstek w TK, ale ja średnio chcę się w to bawić. Jak to wygląda w praktyce?
Odpowiedz
#4
Rzeczywiście Tk jest dosyć wysoka, ale wystarczy kupić x2 podkładki od myszki w markecie po 2 zł i już masz wygodną podpórkę :) Jak tak to weź Redy, obie klawy b. dobre.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.