• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka i podkładka.
#1
[*] jaką obecnie myszkę używasz:A4tech bloody tl90 terminator
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:800
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
[*]czułość w Windows:6/11
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):800
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):nie wiem
[*]w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
[*]jaką masz obecnie podkładkę:nostromo
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):używam bocznych + lewy,prawy scrool
[*]twój budżet:300 zł
[*]jaki chwyt stosujesz:palm
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?prawo
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):19 cm
undefined
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:większa,sensor optyczny
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki):symetryczna,nie musi być profilowana,podświetlenie(nie musi być)

Dobór podkładki

  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)laser,avago 9800,metalowe
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?Nostromo,wolniejszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował:large
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg? raczej nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:raczej wolniejsza
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?tak
  • maksymalna cena za podkładkę?120 zl
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) -
  • P.S szukam jeszcze klawy i słuchawek ale napisze to w innym temacie :)
Odpowiedz
#2
Co do myszek:

Symetryczne:
Zowie EC-1 A, Zowie FK1, SS Kana V2, DM1 Pro, Zowie ZA11. Według mnie (oczywiście możesz mieć inne zdanie) najlepszą z nich jest Zowie FK1
Profilowane:
Razer Deathadder Chroma, która ma dobre, dokładne ustawienia jest ona troszkę lepiej leżąca w dłoni niż Zowie EC-1 A, DM1 Comfy Z nich najlepsza zdecydowanie dla tych co chcą mieć lekko ugięte, ale troszkę zachowaną symetryczność to Razer DA Chroma.

Dla pewności czekaj na osoby, które mogą ci doradzić lepiej, na przykład Hya lub t4co.
Odpowiedz
#3
Albo ja :D nam chrome polecam. Ale ogolnie jak nie potrzebujesz oprogramowania to zowie ec1-a bedzie wygodniejsza. I tańsza ale rozważ tez nowość -
http://procpu.pl/p/1544/31270/fnatic-gea...racza.html

http://youtu.be/iV9CmA5yXXg

Koleś mowi ze lepsza od deathaddera chromy. I sam sie nia zaciekawiłem. Fk1 zowie miałem i dla mnie podkreślam dla mnie nie pasował mi słaby scroll twarde przycisk (żółta wersja) i brak podświetlenia i oprogramowania w myszce za 2 stówki ponad. Ale to moje wymagania :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Jak piszesz, ze chcesz większą, to bazując na tym co miałeś to jedynie na myśl przychodzi mi DM2 Comfy - zobacz czy taki kształt Ci pasuje. Do tego podkładkę SS qck lub Zowie G-SR
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.