• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozpoznanie chwytu
#21
Mam podobny chwyt do twojego, rękę 20cm i mam ZA11. Spokojnie można ją chwycić fingertripem, a rękę można też dopasować do garbika z tyłu myszki, zależy jak komu wygodnie. Ja dodatkowo przy fingertripie trzymam dwa palce ułożone w claw. Więc przy dużej ręce na pewno znajdziesz wygodny chywt na ZA11 dla siebie.
Odpowiedz
#22
Przyszła dziś z rana myszka MadCatz ProS - jest fantastyczna! Regulowana tylna część to coś wspaniałego, lekka a ręka leży tak jak chce - wieczorem testy. ProS ma już sensor PixArt PMW3310 czyli to samo co RIVAL, ZOWIE i reszta doborowego towarzystwa. Dla takich mixów chwytowych jak ja polecam z ergonomicznego punktu widzenia no i ta półka na kciuk robi robotę.
Odpowiedz
#23
jakbys sie uparł to ZA11 mozesz wziąc kazdym chwytem :P ja czasem jak trzymam luźno reke na biurku i przeglądam internety to wygodnie mi fingertipem złapać, a gram palmo-clawem
Odpowiedz
#24
jutro będę dotykał zowie za11, asusa clawa(chyaba) i miniox aivara 7000 :D
Odpowiedz
#25
Proline sprowadza Ci je do przymierzenia?
Odpowiedz
#26
ja dalem odbior osobisty, chyba pozwola przymierzyc?

cos musze wiedziec o tych myszkach?
chyba kazda z nich jest dobra bez szczegolnych wad?

Czy to dobrze ze zowie wymuszala na mnie calkiem inny ruch?
Nie prowadzilem jej samymi palcami i nadgarstkiem tylko cala reka i nadgarstkiem, tak jak to robia zawodowcy chyba :D
W cs go dalo to sie przezyc chociaz jak mialem zrobic szybki ruch to czulem sie jakos nieswojo i jakby mnie cos blokowalo (chyba kwestia przezwyczajenia?).
W lolu to calkiem dziwnie mi sie gralo bo tam jednak macham samymi palcami i nadgarstkiem.
Czy to wymuszenie jest normalne i idzie sie przezwyczaic?
Czy jednak musze wziac myszke i odrazu powiedziec TO JEST TO ! :D
Pytanie do testerow :)
Odpowiedz
#27
Różnie, zmiana z gry samym nadgarstkiem na przedramię wymaga sporo czasu, ale da się do tego przyzwyczaić. Tak samo zmiana chwytu. Jak chwytasz myszkę to pierwsze na co patrzysz, to czy jest wygodna, czy nie uciska, czy mieścisz palce, czy dobrze się wpasowuje w twoja dłoń, czy nie jest za ciężka. Jeżeli stwierdzisz, ze jest wygodna to patrzysz na jej balans i sposób jak Ci się ją prowadzi - jak sprawują się ślizgacze, czy myszka nie jest za wąska, jak rozkłada się waga. Jeżeli dana myszka wszystko to spełnia to znak, że można brać gdyż do sposobu poruszania i chwytu da się prędzej czy później przyzwyczaić.
Odpowiedz
#28
Cos źle złożyłem zamówienie i myszki nie doszły ale mieli rivala 100 to wymieniłem na rivala.
Jakos super mi sie jej nie trzyma ale lepsze to niż nic :D i 100zl w kieszeni...
Trochę mnie nadgarstek boli jak nią macham ale chyba przywyknie, mała jest. Przyciski główne są miękkie zle se strzela w fk1 były super, jakoś same hedy wpadały :D:D ale za to do innych gier lepsze, np lol. Gdyby Zowie nie robił tego zakończenia z tylu i była by do samej podkładki albo wyższe jak w tym rivalu to by u mnie została (trzeba im ten pomysł podrzucić) :D
Nie mam nerwów do takiego szukania myszek.. jeszcze jak byłyby gdzieś na wystawach to spoko, chodzi mi oczywiście te z lepszej półki, a nie zamawiać odsyłać bawić się z tym :D

Dzięki za pomoc!
Będę śledził forum i coś pod siebie dopasuje w końcu :)
Sprawdzę tez kiedyś tego waszego dm1 bo z tego co widzę to fajnie się zapowiada tylko czy nie jest za długa:D

Czy będzie test tego Rivala 100 u was? :)
Odpowiedz
#29
Kiedyś może będzie test ;)
Odpowiedz
#30
Ja tam rivala 100 chwale. Ale według mnie dla ciebie to by lepsze było zowie za12 albo dm1 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.