• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozpoznanie chwytu
#11
Wydaje mi że jest za wąska dla Ciebie w takim razie ;) Na Za11 powinno być lepiej. Inna sprawa, że masz chwyt gdzie dociskasz tym mięśniem pod kciukiem zamiast opuszkiem kciuka, nie?
Odpowiedz
#12
opuszkiem dociskam, ale moze troszke tez tym miesniem

W proline powiedzieli ze musze wymienic na cos z ich sklepu.. za myszke dalem 249 i chyba tyle musze wydac albo wiecej
prosze doradzcie mi co mam wziac :)
Nie maja za12 a boje sie ze jak wezme za11 to bedzie za dluga i ten sam problem, narazie jestem nastawiony na za11.
Czym rozni sie zwykly rival od rivala 300?
W proline maja juz Benq zowie fk1 i fk2 na stronie.
Odpowiedz
#13
Spróbuj ZA11
Odpowiedz
#14
Myslisz ze ten koniec nie bedzie mi przycinał skóry?
ma tak samo chyba zakonczony dół jak fk1..
http://imgur.com/bBYkKV6

stwierdziłem ze mam chyba FINGERTIP GRIP v1 na 70% :D
Odpowiedz
#15
Zauważ, że w ZA tył opada pod znacznie większym kątem niż w FK.
Odpowiedz
#16
tak ale dalej sie boje ze bedzie za dluga, wydaje mi sie ze jakby moja x7 tez byla tak zakonczona od tylu a nie dotykala krawendzia podkladki to tez by chaczyla..
za11 i co jeszcze do sprawdzenia zamowic?
maja fk2 od benq chyba dzisiaj dodali myslicie ze ten tyl bedzie oddalony i nie bedzie chaczyl czy jednak bede ja chwytal jak fk1?
jeszcze ciekawa opcja wydaje sie mionix 7000 / sk albo razer da chroma?
mosze cos profilowanego?
kurcze nie wiedzialem ze to tak ciezko dobrac zawsze mialem x7 bylo spoko, moglem znowu ja kupic a nie zachcialo mi sie czegos wytrzymalszego :)
Odpowiedz
#17
Ja trzymam myszkę tym samym mixem co Ty i też do tej pory jechałem na myszkach X7 i było fantastycznie. Zaczeły się poszukiwania myszki z wyższej półki i nie zdawałem sobie sprawy jaki to problem. Zdecydowałem się na Steelseries Rival i dupa, myszka jest za duża i brak komfortu spowodował, że sprzedałem ją po 2 miesiącach. Teraz zamówiłem najnowszego MadCatz ProS z regulowana tylna czescia myszy i zobaczymy. Kolega ma Rat3 i bylo na niej duzo bardziej wygodnie niz na RIVALU. Myslalem o Zowie ale nigdzie nie mozna tego podotykac własnie...
Odpowiedz
#18
i jak zamowic za11 czy mionix 7000?
pomocy :)
Odpowiedz
#19
Wnioskując ze zdjęć, podobnie jak Tadeusz, używam tego samego chwytu co Ty - nazwałbym go prędzej cofniętym palm-clawem, nie fingertipem. Gdybyś korzystał z krótkiej myszy typu Logitech G9x, może wtedy wyszedłby z tego finger, bo byś nie dotykał tylnej części myszy. Z tym, że ja mam mniejszą dłoń i zagięcia palców są u mnie mniej widoczne - dłoń lepiej dopasowuje mi się do myszy. Miałem kilka X7 w dłoni (sam posiadałem X-750F i X-750 Snake Fire), trzymało mi się je bardzo dobrze.

Co do myszek, testowałem Rivala - jest niestety na moją dłoń za duży, powodował dyskomfort przy kłębie kciuka. Rival 300 to odświeżona wersja Rivala, z poprawionymi bocznymi gripami, poza tym jest droższa. R.A.T.-a nie polecam ze względu na sensor Philipsa Twin-Eye. Co do Mionixa i ZA11 nie mogę stwierdzić, która jak leży, bo się nimi nie bawiłem. Mają dość odmienne kształty, więc powinieneś sprawdzić na swojej dłoni, która mysz by Ci bardziej odpowiadała. Na pewno przymiarka by Ci pomogła podjąć wybór, a jakbym miał wybrać pod siebie, brałbym Zowie ZA12 (w Twoim przypadku 11, bo masz większą dłoń).
Odpowiedz
#20
wystawiam na allegro najtaniej fk1 i wracam do a4techa....

http://allegro.pl/mysz-zowie-fk1-do-cs-g...04556.html
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.