• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 350 zł
#1
Witam serdecznie, zwracam się z prośbą o pomoc :)
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech Bloody A9
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400 
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2,3 w csgo
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 500hz
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 35/40 cm.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: SS Qck +
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam tylko 1 bocznego po lewej stronie, + 2 podstawowe+scroll
  • twój budżet: do 350 zł
  • jaki chwyt stosujesz:palm/claw, lekko uginam palce, gdybym miał całkowicie płasko to wskazujący i serdeczny  wystawałyby poza myszkę :)  
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20,8 cm.
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: jak będzie potrzeba mogę dostosować się bardziej pod palma, aczkolwiek podświadomie być może cały czas będę minimalnie podginał palec wskazujący i serdeczny.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: poszukuje myszki wyższej jakości pod względem wykonania (skrzypi lewy przycisk), lepszy sensor.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Zastanawiam się nad:
 -DA Chroma, bo jest dosyć podobna do mojej obecnej, ale jak ją chwyciłem w sklepie to nie byłem przekonany, coś mi nie pasowało, być może kwestia przyzwyczajenia
-SS Rival
-coś od Zowie, aczkolwiek jestem zielony jeśli chodzi o tą markę

Z góry dziękuję za każdą radę, dosyć długo już nie mogę się zdecydować, więc proszę o pomoc :)
Odpowiedz
#2
Hej!
Co do Razera, on ma dość specyficzny kształt, nie każdemu on pasuje, więc jeśli nie jesteś pewny, to spróbuj przymierzyć się do niego raz jeszcze. Ja osobiście mam Chromę, jest to świetna myszka, pomimo opinii krążących w Internecie i ogólnie "chlebie dla graczy" :P Jeśli jesteś zainteresowany, mogę Ci opowiedzieć coś więcej o tej myszce. Podobnie z Rivalem, też go dobrze znam - dla mnie był za duży i powodował dyskomfort przy kłębie kciuka, aczkolwiek moja dłoń ma 18,5 cm, a Rivalek nadaje się idealnie dla większych dłoni, więc to może być najlepszy wybór dla Ciebie. Co do Zowie nie pomogę, natomiast rozważ model ZA11.
Odpowiedz
#3
Według mnie idz do galeri przymierz chrome i rivala i wybierz, ewentualnie zowie ec1-a bedzie wygodniejszy od chromy i tańszy :) ale z taka łapa i palma to brałbym rivala w ciemno :D za 190 bardzo sie opłaca , dla mnie był za duzy ale ja mamniejsza rękę wiec tobie powinno byc wygodnie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Przy takiej łapie to Rival jest lux!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.