• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 100zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz:
jakaś tania bezprzewodowa z manhattana, nie znam modelu, jak mi powiecie jak sprawdzić to uzupełnię (pudełka nie mam)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:
też niestety nie wiem jak to sprawdzić
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):
średnia
czułość w Windows:
średnia-wysoka
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
nie mam
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
jeśli serious sam sie liczy to ~5 cm
w co grasz (podaj tytuły gier):
lol, tera online, wiedźmin, serious sam (głównie rpgi i jakieś mmo, moba, myślę też o csie)
jaką masz obecnie podkładkę:
nie posiadam podkładki
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):
nie mam przycisków bocznych
twój budżet:
najlepiej do 100zł
jaki chwyt stosujesz:
fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?
praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
19,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
1,5cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?:
raczej nie, ale mógłbym zmienić na palmgrip
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:
tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
zepsuł mi się lewy klikacz, więc chciałbym żeby mi wytrzymała troche dłużej, nie zawadzało by gdyby była wygodna :P
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?
tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):
jedyne co mogę powiedzieć to chyba, że nie zaszkodziłoby gdyby fajnie wyglądała (nie jakiś cyborg >.<)
Odpowiedz
#2
Może byś dołożył do 140 za CM Alcora i kupił sobie wygodna ,trwałą myszkę z dobrym sensorem ;) Znacznie poprawi Ci się komfort pracy
Odpowiedz
#3
Kup to i będziesz zadowolony :) http://procpu.pl/p/1544/28827/a4tech-blo...racza.html resztę przeznacz na podkładkę bo szkoda ślizgaczy :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Powiem szczerze, że obie prezentują się świetnie, ale nie znam się na tym wcale więc musze spytać. Która z nich jest wygodniejsza i wytrzymalsza? Czy gdybym do tej pierwszej dokupił podkładkę to byłaby lepsza? Bo rozumiem, że bez niej się będzie tylko marnować.
Odpowiedz
#5
Podkładka pod mysz to podstawa, jeśli chcesz użytkować mysz bezproblemowo i nie narazić ślizgaczy na szybką "śmierć" :) Zwykła materiałowa np. A4Techa za 15 zł Ci starczy, przy Twoich ustawieniach czułości najmniejsza nawet zda rezultat
Odpowiedz
#6
Ok, dzięki za pomoc :)
Taka podkładka by wystarczyła? http://procpu.pl/p/1723/21248/a4tech-x7-...racza.html
Odpowiedz
#7
Na początek na pewno :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
W takim razie jeszcze raz dziękuje :)
Odpowiedz
#9
Natec M11 Logo byłaby lepsza od tego A4techa. Ja bym dokładał do Alcora jednak.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.