• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM Storm Quickfire vs Corsair Strafe
#1
  • twój budżet: ~~500zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: MX Brown
  • czy chcesz podświetlenie? Nie
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak, ale mogę dokupić 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
Zastanawiałem się nad:
- CM Storm Quickfire Rapid-I
- Logitech G710+
- Cm Storm Trigger-Z
- Corsair Strafe
Z czego najbardziej mi się podobają Quickfire Rapid-I i Corsair Strafe, ale niestety nie mają podkładki pod nadgarstek.
Odpowiedz
#2
Z podkładką pod nadgarstek to nie problem, robisz ją albo z kilku podkładek od myszki albo kup dedykowaną podkładkę do klawki na ebayu, massdropie lub w jakiś zagranicznych sklepach ;)

imo to z tenkeylessów weź QuickFire TK a z całej QF Ultimate.
Odpowiedz
#3
Już prawie się zdecydowałem na QuickFire TK na Brownach, ale przeczytałem że do gier MOBA i RTS'ów lepsze są Blacki niż Browny. I tutaj pojawia się moje pytanie: klawiaturę z którymi przełącznikami powinienem kupić? Jak już pisałem w prośbie o dobór myszki gram głównie w LoLa. Przede wszystkim nie mogę przez przypadek wcisnąć jakiegoś przycisku, zależy mi na jak najbliższym feedbacku. Jeżeli chodzi o klawiatury na Blackach to znalazłem Tesoro Durandal G1 na Blackach. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#4
Do RTS'ów Black jak najbardziej, jednak do MOBA browny równie dobrze się nadają. Jeżeli nie jesteś masywnej postury to nawet lepsze będą browny.
Odpowiedz
#5
Wybaczcie że dalej was męczę, ale mam jeszcze jedno pytanie: W przeciągu ostatnich 2 tygodni cena większości klawiatur mechanicznych podskoczyła o 20zł, czy to się jakoś zmieni? Jak tak, to na lepsze czy gorsze?
Odpowiedz
#6
Jakbyśmy to wiedzieli to byśmy grali na forexie :) wszystko zależy od kursu dolara. Jak wzrasta to i ceny idą w górę. Wydaje mi się, że nie ma co liczyć na jakieś konkretne obniżki w najbliższym czasie.
Odpowiedz
#7
Dalej się nie kupiłem tego mechanika ponieważ waham się między Quickfirem TK a Rapid-I. Bliżej jestem Rapid-I bo strasznie nie podoba mi się ten pseudo numpad z TK, ale znowu Rapid-I jest po prostu strasznie brzydka. Jak myślicie, warto zaczekać na http://gaming.coolermaster.com/en/produc...eys-pro-s/ ?
Odpowiedz
#8
Myślę, że warto, postaramy się ściągnąć nawet na testy tą klawiaturę, bo wygląda ciekawie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.