• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Zowie FK1 vs Stara
#1
Cześć, właśnie zauważyłem, że Zowie zostało kupione przez Benq i z rebrandem loga przyszedł rebrand wyglądu myszek. Jako, że nowe podobają mi się zdecydowanie bardziej chciałem się dowiedzieć czy zmiany w zewnętrzne przyniosły jakieś zmiany wewnętrzne, czy może jednak nie warto kupować nowego modelu?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Wersja żółta ma duże opóźnienie przełączników, biała nie powinna mieć takiego problemu, a wersja benq ma inne pokrycie, gumopodobne zamiast matowego plastiku.
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki bardzo. Chyba w takim razie kupię, bo BenQ i tak bardziej mi się podoba, a przełączniki myślę to kolejny plus.

edit//
Znacie jakiś polski sklep gdzie jest wersja by BenQ

edit///
http://sklep.hard-pc.pl/p7841,mysz-zowie...-door.html
To jest wersja biała czy żółta w końcu?
Odpowiedz
#4
Nowa benq została wycofana, ze względu na problemy z nowymi przełącznikami, zamiast omronów wrócą huano.
Co do linka sklepu hard-pc to lepiej zapytać sprzedawcę, poza tym na procpu jest prawie 30 zł taniej.
Odpowiedz
#5
W sklepach masz póki co wersję Zowie by zowie tyle, ze po zmianie logo, wersje by benq to cofnęli produkcję z omronami i nie wiadomo kiedy będzie nowa (tyle, że ze starymi huano ma być znowu)
Odpowiedz
#6
co to znaczy wadliwe przelaczniki ? i z tego co widze to sa dostępne te myszki dalej w sklepach
Odpowiedz
#7
nie ma ich w sklepie, myszki wyglądały tak samo, ale miały omrony zamiast huano. Nie wiem czemu w sumie wycofali je bo mamy akurat ten egzemplarz z omronami i jest w ciągłym użytku i śmiga jak ta lala ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.