• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek 3 modele :)HD650,AKG Q701QJ 1A
#1
Witam niestety przyszła pora rozstac sie z moimi Sennheiserami G4me One i kupić coś lepszego :) wybór po wielu czytaniach rożnych źródeł w internecie padł na Sennheisery HD650 AKG q701 wersja Quincy Jones oraz Sny MDR-1ADAC ew DT 880PRO.
co do sprzętu posiadam Creativa ZXRa wiec raczej problemu przy uciągnięciu słuchawek nie powinno być jak ktoś ma jakieś porównanie co do tego sprzętu to prosił bym o pomoc :)
ew jakieś inne propozycje co do słuchawek w tej cenie :D
Odpowiedz
#2
Brałbym AKG, DT880 przy ZXR mogą być za ciemne. HD650 też są bdb, ale coś do mnie przemawia za Q701 :"D
Odpowiedz
#3
ogolnie AKG podobaja mi sie bardzo ale niestety mam małą głowe i nie leżą zbyt dobrze ;/ chodz zawsze mozna cos podłożyc pod skórzany trzymak na głowe i powinno być dobrze :)
Odpowiedz
#4
Z tym coś lepszego to weź pod uwagę to, że pozycjonowanie będzie w nich wszystkich na niemal tym samym poziomie. Ja bym raczej celował w HD600, żebyś miał również większą przyjemność ze słuchania muzyki. NA Q701 to poza klasyką praktycznie słucha się wszystkiego bez większych emocji (HD650 są pod tym względem lepsza ale tam scena jest podobno dużo mniejsza). Plusem Q701 jest oczywiście scena która w grach typu BF4, Crysis wszystko co ma otwarty świat, jest po prostu rewelacyjna, gra się przednio. Jeżeli miałbym wybrać tylko pod CS, to wziąłbym Kavy 5.1 Analog, bo mają jednak drobną przewagę nad tymi co podałeś w postaci lepszego pozycjonowaniu - różnica nie jest kolosalna, ale da się to zauważyć. DT880 nie słuchałem, ale mają one tylu przeciwników co zwolenników.

Na twoim miejscu głównie rozważałbym zakup HD600. Jak nie celujesz głównie w gry (albo przynajmniej nie w CS'a) to wtedy warto jeszcze wziąć pod uwagę Fidelio X2.
Odpowiedz
#5
philipsow nie chęć kumpel ma i średnie sa ogólnie nie chce słuchawek 5.1 jakoś meczą mnie stawiam duży plus na wygodę całe życie przy sennheiserach stałem i się nigdy nie zawiodłem w AKG nie podoba mi sie sama konstrukcja słuchawek co do pałąku oraz skórzanego paska na głowę i btw mam niesprawny kanał stereo w dźwiękówce wiec nie będę miał jak podłączyć nawet kavy :) i szukam czegoś z welurowymi padami na głowę
Odpowiedz
#6
a ew mial ktos przyjemność z AUDIO-TECHNICA ADG1 ew PDG1?? bo rozważam jeszcze qpady 1339
i nie chodzilo o 880 tylko DT 990 pro
Odpowiedz
#7
Na twoim miejscu wziąłbym Q701 i coś wymyślił z wygodą i będzie wspaniale ;d
Zrób sobie operacje powiększenia głowy czy coś xD
Odpowiedz
#8
Ewentualnie na massdropie masz bardziej uniwersalne AKG K7xxx massdrop ed, myślę, że może to być kusząca propozycja dla Ciebie. ADG1 to po prostu AD700 z mikrofonem. Z tego co pamiętam (Hya je miał przez długi czas) to brzmiały jak wykastrowane Q701 z jeszcze większą sceną. Do codziennego użytku średnio się nadawały. DT990 są dosyć specyficzne, trzeba ich posłuchać, ale jako uniwersalny bym ich nie polecił. 1339 to nic innego jak DT770 Premium, do grania dobre, ale upgrede w stosunku do Game One (poza syganturą) to nie jest (nie licząc podobno świetnego mikrofonu jaki mają). PDG1 nie znam.
Odpowiedz
#9
wlaśnie myślałem by kupić cos typu poduszki do sennheiserów i tam przykleic i powinno być ok
Odpowiedz
#10
weź sobie AKG K7xxx z massdropa, to są niemal te same co k712 anniversary, czyli takie buffnięte Q701 ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.