• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz dla leworęcznego, weekendowego gracza
#1
Witajcie,
  • jaką obecnie myszkę używasz: taniość do bólu: Esperanza Titanum Goblin (pierwsza dawała radę, aż po roku rolka zaczęła scrollować w obie strony... w drugiej - zapasowej - ten sam efekt po miesiącu - producent poszedł w kompletną tandetę)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: z racji, że mysz nie pamięta ustawień, przywykłem do 1000 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia i zwiększone dpi (zależy od gry)
  • czułość w Windows: średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie dotyczy
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°: ~7-9cm
  • w co grasz: F.E.A.R, Fallout 3, World of Tanks, seria GTA
  • jaką masz obecnie podkładkę: nie mam (z wejściem na rynek pierwszych myszy optycznych dla "Kowalskiego" wyzwoliłem się od podkładek z zadowoleniem)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): warto tu zaznaczyć, że przy przeglądaniu internetu gnębię środkowy (rolkę) i ten element musi być wytrzymały, poza tym ostatnio bardzo przydały mi się 2 boczne do gry w F.E.A.R.
  • twój budżet: teoretycznie dowolny, przewiduję 100-200 zł i zależy mi na dobrej jakości przy bardzo dobrym stosunku ceny do jakości
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? leworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 1,7 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: dobrze mi z obecnym, ale nie wykluczam (spodziewam się, że mysz narzuca to w pewnym stopniu, ale fingertip w ogóle mi nie leży, a palm średnio)
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: przede wszystkim potrzebuję trwałej rolki, miło by było mieć też przyciski funkcyjne po stronie właściwej dla leworęcznych
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej tak, nie uśmiecha mi się czekanie 2 miesiace na dostawę z Chin albo dopłacanie znacznego ułamka wartości myszy na dostawę z innego kraju (czyli inaczej mówiąc, gra musi być warta świeczki)
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): za wzór może posłużyć obecna, jestem też przyzwyczajony do myszy symetrycznych, nie chciałbym, żeby mysz była wykonana z błyszczącego plastiku a'la piano
Pozdrawiam,
Piotrek.
Odpowiedz
#2
Myślę, że mógłbyś zainwestować w Zowie FK1 i miałbyś na lata myszkę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.