• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz dla konstruktora/projektanta
#1
Hej!
Właśnie stoję przed wyborem myszki do komputera. Na co dzień robię sporo projektów w Catii/Inventorze/AutoCADzie, jednak nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem (dla mnie najważniejsze, zeby wszystkie przyciski działały!!!!!). Dodam, ze na chwilę obecną korzystam z myszki Sharkoon Drakonia i jest cudowna, tylko na moją łapkę za duża.
OGÓLNIE: zależy mi na dobrej myszce do 100/150zł (przy super opcji mogę zwiększyc ten budżet do 200 zł).
Ponieważ wcześniej korzystałam z myszki Microsoftu- Wireless Mobile Mouse 3500 i nawet nie była ona najgorsza, to jednak wolałabym zainwestować w coś lepszego i wygodniejszego...
Mam kilka propozycji, jednak nigdy nie korzystałam z takich myszek, więc będę baaardzo wdzięczna, gdyby ktoś pomógł mi w wyborze:
1. A4 Tech Bloody Blazing
2. SteelSeries Rival 100
3. Logitech G303 Deadalus 
4. Razer Deathadder
5. Razer Abyssus
6. CM Storm Alcor
Mnie najbardziej ciągnie do pozycji nr 2 (Rival 100). A wy co najbardziej byście mi doradzili?
Odpowiedz
#2
Myślę, że CM Alcor najbardziej Ci się spodoba, ma najlepszą ergonomię z powyższych, przy niskich dpi ma bardzo przyjemny feeling, więc przyjemnie będzie Ci się pracować myszką.
Odpowiedz
#3
Z wymienionych najbardziej pasować powinny Ci Rival i Alcor. Z budowy myszki są dość podobne, ale jak dla mnie Alcor powinien być jednak ciut lepszy ;)
Odpowiedz
#4
Jakie DPI używasz? Konstruktor/Projektant może pracować na kilku monitorach z wysoką rodzielczością.. wtedy lepiej szukać dużych DPI i np Rival stary albo Rival 300 lepiej brac
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.