• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zamiast Puretrak Talent
#1
Witka,
zawsze używałem QCK+ Heavy, kiedyś zakupiłem PT, ale starsze wersje myszek Zowie miały z nią problemy, teraz powróciłem:
- Zowie EC1-A;
- QCK+ HEAVY (za wolna, już wytarta), Puretrak Talent (posiada małe górki na środku, nie jest równomiernie płaska), kupiłem Goliathus Speed (za wolna);
- materiałowa;
- duża;
- raczej dłuższa żywotność, ale propozycje mile widziane;
- najlepsza alternatywa dla PT.

Dawno temu sprawdzałem Zowie sygnowaną przez Spawna, nie podobała mi się szorstkość materiału.
#2
Bierz Zowie G-SR ^^
#3
(03-07-2015, 06:16 PM)Hya napisał(a): Bierz Zowie G-SR ^^
Chyba tak zrobię, zastanawiałem się też nad QPAD UC, z tego co widzę jest trudna do wyhaczenia w Polsce. Możesz napisać coś więcej? Dzięki za pomoc.
#4
sr vs talent z myszką ec1-a
SR jest trochę wolniejsza, ale oferuje jednakowy ślizg, na talencie jest wrażenie, że myszka jakby lekko przyspiesza, jak wyjdzie z pozycji 0.
SR ma unikatowy materiał, takie coś pomiędzy ss qck a taito, imo trochę przyjemniejsza w dotyku od talenta. Taka smukła, ale ciągle taka typowo materiałowa. Talent ma bliżej do taito niż do qcka. Na SR jest niski opór, ale jednakowy nawet jak robisz malutkie ruchy. Ma bardzo fajny ślizg, gdyż przy każdym ruchu tak dobrze odczuwasz to przesunięcie i w każdej chwili można łatwo zatrzymać gryzonia.

ma jeden minus, że jak ją pobrudzisz to widać to bo jest jasnoniebieska :P
#5
W wideo recenzji gość wspominał o możliwości strzępienia się boków, zapomniałeś ;)

PS Ślizgacze do Zowie EC (nie od Zowie) są gdzieś do dostania w Polsce?
#6
one od nowości są takie lekko postrzępione ;) ale póki co nic się więcej z nimi nie dzieje :)

ślizg zamawiaj z ebeya od Hotline lub Tiger Gaming, w 2-3 tyg dostaniesz pocztą :)
#7
Może dlatego że dopłaciłem 2 dolary paczka z Tiger doszła po tygodniu ^^. Następnym razem wezmę też Hotline. Tańsze, a może też dobre.
Dodam, że ten Tiger jest z taką szmatką, którą było ciężko wyczyścić syf po oryginalnych ślizgaczach razera. Na szczęście w paczce są 2 komplety i pewnie z drugim pójdzie lżej. Mam je z miesiąć i używając na dexie są bardzo liczne drobne ryski, ale na razie ślizg się nie zmienił.
Wielki edit: LOL podobno ten tiger to ta sama fabryka co razer^^. Przed chwilą czytałem recenzje chromy i chyba wiem czemu tyle rysek na ślizgaczach ^^. Trzeba było może wziąć Hotline ^^.
#8
Idzie zgłupieć z tymi ślizgaczami, szeroki wybór: http://www.ebay.com/sch/m.html?_odkw=&_s...=&_sacat=0
#9
mamy 2 wersje ślizgów tiger gaming do chromy (czarne i niebiesnie), żeby je sprawdzić. Ale to jak uporamy się z poważniejszymi recenzjami :D

Te ślizgi w Chromie strasznie są zrysowane jak się nie gra na materiałowej. Takie drobne ryski to muszą powstawać i to nie ma co się przejmować, gorzej jak takie długie lub wręcz wcięcia zaczynają powstawać bo wtedy zaczyna ślizg się zmieniać

Znam sporo ludzi co poleca te Hurricane od Hotlina.

tak trochę odbiegając od tematu to imo to roccat i mionix mają świetne ślizgacze, a najtrwalsze to chyba w logitechach są.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.