• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania klawiatura mechaniczna z metalową obudową
#11
Czyli albo colada evil i szukać ostatnich sztuk z cherry mx red i liczyć się ze ścieraniem się farby, albo na ścisłość brać plastik, bo nie ma innej aluminiowej klawiatury, na której ręka leżała by na obudowie?

W takim razie zmienię trochę zapytanie. Bardzo spodobało mi się to podświetlenie na niebiesko klawiszy. Znajdzie się coś na cherry mx red, nie musi być aluminiowe, ale z niebieskim podświetleniem ew. rgb? Zależy mi na takim efekcie co mają niektóre klawiatury, że podświetlają się tylko konkretne klawisze wg ustawienia, np do konkretnej gry itp.
Odpowiedz
#12
Czekaj, za niedługo będą klawiatury MasterKeys L i S - http://gaming.coolermaster.com/en/produc...eys-pro-l/
Odpowiedz
#13
Z tego co widzę to drogo, 170 jurków za pełną klawiaturę, to zdecydowanie za dużo. Czy ja serio jestem taki wymagający? :E
Odpowiedz
#14
hehe taa ;) Te nowe CMy fajnie się zapowiadają. Jakbyś wybrał jednak kailhy to masz np. Tesoro Lobera Supreme z RGB na Kailhach za ok 540 albo Excalibur http://procpu.pl/p/1727/27956/tesoro-exc...racza.html za 450 zł na promocji
Odpowiedz
#15
No niestety, kiedykolwiek na forum osu ktoś wspomina o kailhach, to ludzie od razu odradzają i narzekają na nie, sam nie testowałem, ale ponoć tej gry zbyt dobrze nie wytrzymują, więc wole odpuścić sobie. Co do tych CM, nie wiem, nie przekonuje mnie już ta cena, znacznie droższe od colady, a ani pod nadgarstki nic nie mają, ani nie wygląda jakoś specjalnie. Niby niczego nie wymagam, ale z drugiej strony to jest ponad 700 zł na ten moment. :P
Odpowiedz
#16
To pozostaje Ci zbierać na białą Coladę, lakier nie zejdzie i będziesz miał bardzo ładną i wygodną klawkę.
Odpowiedz
#17
Chyba jednak wezmę po prostu zwykły plastik bez dodatków, skoro nie ma nic lepszego dla mnie w sensowniejszej cenie niż 600+ zł. W takim razie dzięki za pomoc. :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.