• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mionix Avior SK / 7000
#1
Witam, chciałbym dowiedzieć się co nieco na temat tych myszek.

Czy opłaca się wydać ~260zł na tę mysz?
Czy jest dobra jakościowo/komfortowo?
Jak sprawuje się sensor w grach? (głównie interesuje mnie CS:GO)
Czy przyciski boczne nie przeszkadzają podczas grania?
W jaki sposób funkcjonuje scroll? (ciężko/lekko, wygodnie?)

Proszę o sensowne odpowiedzi i opinie na temat tej myszki.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...vior-7000/
Wszystkie odpowiedzi powinieneś znaleść w recenzji, "sk" jest innym wariantem kolorystycznym.
Odpowiedz
#3
jw.
Avior SK to dokładnie to samo co Avior 7000 tylko w innej kolorystyce ;)
Odpowiedz
#4
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj.

Kilka miesięcy temu poleciliście mi Roccata KPM, kupiłem, jestem bardzo zadowolony. Drażnią mnie tylko dwie rzeczy: przyciski główne (do LoL'a przyciski muszą być naprawdę miękkie) i to, że po 3-4 godzinach trochę mnie boli ręka (nic dziwnego, skoro 2 lata grałem na ergonomicznej bloody :P). Ostatnio urządziliśmy sobie LAN'a z kolegami i oglądaliśmy sprzęt, zamienialiśmy się myszkami itd. Mój kolega dostał mojego roccata, a ja jego Aviora. I jemu strasznie przypasował Roccat, a mi Avior. I czy jest sens wymienić się za drobną dopłatą 2 dych z mojej strony? (mniej więcej w tym samym czasie kupione, obie stan idealny) Ręka: 18 cm.

@edit: dodam, że mimo że lubię bardzo swojego gryzonia to chciałbym spróbować czegoś nowego :)
Odpowiedz
#5
Według mnie jest sens bo ten sam sensor a skoro kształt lepiej Ci pasuje a twojemu koledze tak samo to zamieniaj sie i juz :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Pewnie, że warto. Dobrze jest przetestować różne modele, dzięki temu później łatwiej jest dobrać nową myszkę do własnych potrzeb.
Odpowiedz
#7
ja mam wrażenie wizualne, że SK to inna myszka :P
Odpowiedz
#8
Tylko kolory inne, reszta w 100% taka sama.
Odpowiedz
#9
Powiem wam, że wrażenia są naprawdę świetne.

Trzymam ją palmem i ręka męczy mi się dużo wolniej niż grając na KPM. Jeżeli chodzi o sensor to dużej różnicy nie widzę, w obu jest 3310. Największa różnica jest w przyciskach, bo Avior ma dużo lepsze przyciski, (jeżeli chodzi o MOBY, w CS'ie takiej różnicy nie ma). Idealna miękkość, szybki feedback jedynym mankamentem jest to, że LPM i PPM różnią się od siebie i ta różnica jest zauważalna. Wydaje mi się, że do Lola czy innej Doty Avior będzie w czołówce dzięki swoim przyciskom.
Odpowiedz
#10
To Ty ją kupiłeś ode mnie na Allegro? :P Nom, to jest jedyna mysz, na której ręka wręcz się relaksuje. Mnie się niestety ręka zbyt układała pod clawa, a ja rasowy palmowiec i przy CSie był lekki brak kontroli :( Teraz mam Mionix Castora i jest o wiele lepiej - pewniejszy chwyt, wyższa, grubsza - no i palm super leży :) Ale ręka na Castorze to takie "siedzenie bez oparcia" - niby wygodnie, ale trzeba robić przerwy, kiedy to Avior to leżenie na pół-siedząco - można prawie cały dzień bez jakiegokolwiek napięcia/bólu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.