• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka uniwersalna/do gier.
#1
Witam serdecznie.
Potrzebuję pomocy z wyborem podkładki pod myszkę.
będzie używana do gier FPS, RPG, Czasami RTS oraz okazjonalnie Auto CAD.
Z góry dziękuje za pomoc.

  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) -Logitech G602
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? -Gratis dodany do karty graficznej(wcześniej QCK heavy/Poduszka"ME GUSTA" wypchana tekturą :D.)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiał lub Hybryda.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Nie mniej niż: 35X27 cm 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: NIE
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*Średnią/Wolniejszą
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Jak da radę to do 100PLN 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • 1) Na QCK(częściowo uszkodzona) brakuje mi wyczucia sensora/odrobiny kontroli(mogły by być lepsze)
  • 2) Preferuje Podkładki grube.
Odpowiedz
#2
Ten brak kontroli moze wynikać z myszki G602, imo to tak srednio do grania się nadaje na wysokim poziomie. Niemniej, spróbuj podkładki Zowie G-SR :)
Odpowiedz
#3
Dziękuję za pomoc.
Zamówię i może dam znać jakie będą efekty.
PS: Jeżeli chodzi o kontrolę to nie zauważyłem (póki co) różnicy między G602 a moją starą G9.(oczywiście na tej samej podkładce)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.