• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
glorious model O wireless czy Steelseries rival 600?
#1
Mam pytanie która myszka jest lepsza Steelseries rival 600 czy glorious model O wireless? Jeśli według was żadna z tych myszek nie jest dobra to poproszę o podanie innych ciekawych myszek do ceny 450 zł. Najlepiej by było gdyby mieli któraś z tych myszek i powiedzieli mi jak przyjemnie się z ich korzysta oraz czy się często nie psują. Rzeczami na które zwracam uwagi to jest to żeby na długo starczyła i się mogło ustawić dpi w okolicach 450. Jeśli coś szukam nowej myszki, ponieważ w moim Corsair M65 Pro Elite Rgb zaczął się psuć klawisz LPM ( zdarzają się double kiliki i nie wychwytuje niektórych klików).
Odpowiedz
#2
Uzupełnij wzór , wszystko zależy od chwytu wielkości dłoni. Aczkolwiek rival 600 była dobra ale 2-3 lat temu
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(02-10-2021, 02:12 PM)Amok napisał(a): Uzupełnij wzór , wszystko zależy od chwytu wielkości dłoni. Aczkolwiek rival 600 była dobra ale 2-3 lat temu

Nie mam konkretnego chwytu jakiego używam ale najwygodniej trzyma mi się za pomocą zmieszania palm gripa i  claw gripa.
Odpowiedz
#4
(02-10-2021, 03:08 PM)szkodasopor napisał(a):
(02-10-2021, 02:12 PM)Amok napisał(a): Uzupełnij wzór , wszystko zależy od chwytu wielkości dłoni. Aczkolwiek rival 600 była dobra ale 2-3 lat temu

Nie mam konkretnego chwytu jakiego używam ale najwygodniej trzyma mi się za pomocą zmieszania palm gripa i  claw gripa.

a i rozmiar dłoni 18,5 cm x 9,7 cm
Odpowiedz
#5
Rozważyłbym logitech g pro wireless albo właśnie glorious model o wireless w tej cenie, aktualnie jest oromka na g pro za 380
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Model O raczej dla dużych dłoni pod Palma. Logitech G Pro Wireless faktycznie wydaję się dobrą opcją :).
Odpowiedz
#7
jeśli rzeczywiscie mieszasz te dwa chwyty, to wydaje mi się, że model O będzie Ci brakowało podparcia z tylu, także tak jak chłopaki ja bym sprawdził na Twoim miejscu g pro. Co do rivala, moim zdaniem to spoko myszka i jak Ci jej duża waga nie przeszkadza to też by się mogła sprawdzić.
Odpowiedz
#8
G Pro Wireless może być myszą bardziej kompatybilną kształtem, jednak wnętrze, jakość i trwałość komponentów jest nieporównywalnie lepsza w Model O Wireless.
Mikro-przełączniki Huano dla pobocznych oraz optycznie pracujący enkoder F-Switch w myszy Glorious, powinien zapewnić Ci wiele lat bezproblemowej pracy, G Pro Wireless posiada niestety awaryjne przełączniki Omron, mikro-przełącznik Tactile pod rolką (intensywnie użytkowany, potrafi przestać poprawnie pracować po kilkunastu miesiącach) oraz enkoder TTC który nie należy do żywotnych.
Ponadto, cóż... o podatności na wilgotność myszy bezprzewodowych Logitecha napisano już dziesiątki postów, a wlutowywane mikro-przełączniki Omron są bardzo na wilgoć wrażliwe, stąd zmora tych modeli - "double-click".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Jeśli coś przeglądałem myszki i według was steelseries rival 710 by mi pasował? ponieważ jest minimalnie mniejszy od glorious model O wireless oraz ma górkę bardziej  z tyłu, a jest teraz promocja na x-kom z 470 na 399.
Odpowiedz
#10
wydaje mi się, że rival 710 będzie za duży
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.