• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka Logitecha
#61
Przyjrzałem się dokładniej ten myszce Odin i jednak nie będzie dla mnie bo jeśli dobrze widzę to nie ma przycisków bocznych z prawej strony co dla osoby leworęcznej ją skreśla :/
Więc nie wiem za czym teraz się rozglądać.
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#62
Z wyglądu ogień!!
Odpowiedz
#63
Nie wiedziałem gdzie to w sumie napisać. Spotkał się ktoś z problemem na G Pro Wireless, że trzymając prawy przycisk, czasami się on na milisekundę odklikuje i klika z powrotem? Utrudnia mi to bardzo grę w OW, nie wiem czy w tym przypadku gwarancja, czy co? Mogą mi tego nie uznać, bo zdarza się to dość rzadko.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#64
do wymiany, nic z tym nie zrobisz chyba, ze wymienisz przełącznik pod przyciskiem, ale to stracisz wtedy gwarancję
Odpowiedz
#65
Zdaje mi się, że to będzie dobry temat do zapytania. Czy moglibyście uświadomić mi jaka jest różnica pomiędzy Logitech G Pro z kablem a Logitech G Pro Wireless? Mam tą pierwszą, upolowałem ją na allegro za 100zł a model Wireless kosztuje trzykrotnie więcej na rynku wtórnym, w sklepie nawet sześciokrotnie. Rozumiem inny kształt, waga mniejsza o 3g, bezprzewodowy.. sensory się czymś różnią?
Odpowiedz
#66
Jest to komlpetnie inna mysz, poza nazwą nie mają ze sobą wspólnego nic a nic, no może poza logo.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#67
(02-07-2020, 08:02 PM)matiuszek napisał(a): Zdaje mi się, że to będzie dobry temat do zapytania.

Logitech zrobił koszmarny rozgardiasz z nazewnictwem, model G Pro Wireless, premierę miał kilka lat później, i z protoplastą - G Pro, nie ma nic wspólnego.
Hero w G Pro Wireless, zrobił milowy krok w stronę łączności bezprzewodowej, jego zapotrzebowanie na energię, jest naprawdę niewielkie, co wydłuża pracę myszy na akumulatorze, czym nie może pysznić się PMW3360 i jego rozwinięcia.
Jest ewolucją sensora Mercury, dostępnego w modelu G102, którego architektura przejawiała się już w myszach wysoce budżetowych - biurowych.
Był to swoisty ewenement, niski pobór otworzył szereg możliwości źródła zasilania, przede wszystkim wypełnił fundamentalne poruczenie - niską wagę, którą otrzymano zawdzięczając niewielkiemu akumulatorowi.
Hero automatycznie kalibruje parametr LOD - nieprawdopodobnie nisko, 0.6mm na większości powierzchni, wartym nadmienienia jest fakt, iż nie posiada absolutnie żadnego "smoothingu" na każdym stopniu DPI - dla człowieka, iluzoryczne usprawnienie.
Kwota, podyktowana jest technologią bezprzewodową, niestety.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#68
Czy komuś zdarzyło się, że mysz Logitech G Pro Wireless lagowała? U mnie tak się działo z dwoma modelami więc zastanawiam się gdzie leży przyczyna. Co ciekawe, laguje mi także mysz Logitech G703 Wireless. Wspomnę także, że posiadam klawiaturę logitech k270 również bezprzewodową, może ona wpływa na negatywne działanie powyższych myszek?
Odpowiedz
#69
coś na pewno wpływa jak każda laguje, albo masz jeszcze jakiś transmiter w pobliżu, który zakłóca sygnał. Klawkę możesz odpiąć i sprawdzisz czy jest tak samo
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.