• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddam 2 myszki Roccat Kone Pure, uszkodzone
#81
Się pośmiałam :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#82
cześć
dzięki uprzejmości Ewelinie oraz XeXu otrzymałem w prezencie jedną ze wspomnianych w tym temacie myszek.
napiszę to jeszcze raz tak aby wszyscy widzieli: bardzo dziękuję za tak bezinteresowną pomoc w poszukiwaniu idealnego dla mnie sprzętu (jak pisałem w temacie DM2 Comfy mam problem z palcem serdecznym).

co do samej myszki to ogólne wrażenie jest całkiem ok, aczkolwiek to nie to co szukam. okazało się jednak, że takiego roccata "szukała" moja żonka, której z kolei nie pasował mój SS Rival.

tak więc będę myślał co dalej. najprawdopodobniej zaczaję się na Rivala 310 (nawet pewnie założę temat [kupię]).
ewentualnie czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie jakie są różnice przy roccat kone pure vs roccat kone xtd/emp?
Odpowiedz
#83
W zasadzie, są po prostu większe :p
Cieszę się, że znalazła nowy dom.
Niech służy :]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#84
To w sumie żonka mnie zawdzięcza tą myszkę :D XeXu naprawił i wysłał, to sporo roboty, ale jakoś tak dziwnie że zostałam pominięta :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#85
@Ewelina ehhh bardzo Cię przepraszam ale zupełnie wypadło mi to z głowy. Już edytowałem wcześniejszego posta abyś była uwzględniona na kartach historii za ten zacny czyn! Oczywiście że w pierwszej kolejności Tobie należą się podziękowania na równi z XeXu.
Odpowiedz
#86
Nie no nie będę przecież z tego robić afery, bo tak głupio :) Tylko tak się dziwnie poczułam jak duch, może temu że całe życie byłam pomijana i nie zauważana i na starość chce się to zmieniać :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#87
haha, Ewelina nie przejmuj się. po prostu wczoraj testowałem tą myszkę do późna a dzisiaj dzieciaczki obudziły mnie o 6 rano i jakoś tak pominąłem Ciebie przy pisaniu podziękowania. ale wiedz, że cały czas wspominałem Ciebie w myślach, tylko głupio mi się było przyznać, że myślę o innych kobitkach ;)
Odpowiedz
#88
haha, nie no, już nie do takiego stopnia :D :D nic się nie stało :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.