• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej.
#41
tak oryginalna z tego linku :) jak pasuje to bierz :)

podkładka, np. Natec M11 (są 3 rozmiary: mini, Logo i Maxi)
#42
Witam ponownie. Razer da chroma w sklepie trzymalo mi sue idealnie, nie noglem nie kupic ;) zamowilem do niej razer goliathus spped, sensor nie bd sie gubil?
#43
Mysz posiada 2 najlepszy sensor optyczny na rynku, do tego kalibrowany pod podkladki razera wiec nie ma prawa. W sterownikach bedziesz mial opcje ustawienia sensora do podkladki i tylko wybierzesz z listy ustawienia do razera goliathusa.
#44
Dziekuje bardzo. Najlepsy to adns 3310?
#45
3366 i 3310 ta :) ale powiem Ci, ze dobrze skalibrowany 3090 (jak w zowie lub ninoxie) też jest niczego sobie :)
#46
Razer da chroma ma avago 3988 ktory ma ciut lepsze parametry od pixarta pwm3310, ogoln8e sa tej samej klasy. 3366 jest klase wyzej, a 3090 klase nizej od 3988/3310
#47
Witam. Chciałem bardzo podziękowac za pomoc w wyborze myszki. Przedwczoraj Razer DA Chroma wraz z Goliathusem Speed zawitał na biurku i jestem bardzoo zadowolony. No początku (tak myślałem) nie mogłem się przyzwyczaic, grało mi się mniej celnie. Winna okazała się funkcja w Synapsie, w której możemy skalibrowac gryzonia pod podkładkę. Po wyłączeniu tej funkcji nie odczuwałem już żadnych problemów. Podkładka również przypadła mi do gustu.
Dziękuję, pozdrawiam,
Sebastian
#48
lux, że Ci pasuje myszka i podkładka ^^

standard dla razera to ustawić w myszce co i jak a potem odinstalować synapsa ;)
#49
Odinstalowac Synapsa? O tym nie wiedziałem :D Zrobię jak uważasz. Mycha ma pamiec wbudowaną, tak?
#50
tak :) dlatego się go wywala ^^

jedyny problem to taki że nie będziesz mógł ustawiać sobie makr, ale makra są dla leszczy więc nie ma problemu :D w CS Ci nie potrzebne ^^


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.