• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klawiatura mechaniczna 250zl
#1
  • twój budżet: okolo 250zl chociaz nie ukrywam ze wolalbym do 200 ;D
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechanik
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:czerwone naj, ew brazowe

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? nie az tak 
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 80proc gry\ 20proc pisanie
Myslalem nad genesis thor 300 tkl red, nie przeszkadza mi brak num, a nawet to dla mnie zaleta ;]
Z gory dziekuje za pomoc ;D
Odpowiedz
#2
szczerze to nie masz wyboru, zreszta ten thor 300 na redach jest bardzo ok, outemy redy też są spoko, znacznie lepsze od blue. Spokojnie możesz brać. Jakosz klawiatury (poza przełacznikami) porównywalna do Ozona battle Strike
Odpowiedz
#3
Mam jednak ciut wiekszy budzet do 300zl maksymalnie :d myslalem nad Rampage Hydra R6 rgb albo Gigabyte Force K81 Kailh Red ale nie mam pojecia bo jestem zielony. Sporo gram wiec najlepiej redy lub browny i tylko tyle wiem haha ;d Co o tym sadzisz @Hya ;)
Odpowiedz
#4
Kailh Red i te Outemu są bardzo podobne
Jak chcesz TKL to mozesz Thora brać, jak chcesz fullzsize to może być Gigabyte
Ten Rampage to według mnie średnia opcja ;D
Odpowiedz
#5
a co myslicie o Sharkoon Skiller Mech SGK1 Kailh Red albo na brownach? doplacic do sharkoona, brac thora czy moze jakas inna? :D
Odpowiedz
#6
już Ci odpisałem, do 200 zł bierz Thora
Zamiast Sharkoona mozesz wziąć też HyperX Alloy, redy od Cherry są najlepsze do gier (głównie szybsze i ciut równiejsze, takie bardziej agresywne, wiesz)
Odpowiedz
#7
która klawiatura będzie lepsza thor na redach czy trust 870?
Odpowiedz
#8
na dniach będzie modecom volcano lanparty rgb na outemu blue i brown za 249 zł więc warto się trochę wstrzymać i poczekać na testy

PS. w Pro cpu jest w promocji Fnatic Gear Rush na mx brown za 299 zl
Odpowiedz
#9
ten modecom volcano lanparty nie jest wart uwagi za tę cenę ;)
Fnatic jest spoko
Odpowiedz
#10
troche sie wbije w temat a tak kompaktowa klawiatura (bez zbednych rantow, maksymalnie z dolaczana podstawka na nadgarstki) jak GB force k81 czy thor 300, czy jest taka klawiatura na lepszych przelacznikach lub solidniejszego wykonania ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.