• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS GO, ok 200zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative Aurvana Live!
  • czy używaszKARTYundefined muzycznej/dac/amp ?
     Nie, nie zamierzam.
  • słuchawki mają być wyłącznie do csa, do muzyki używam egzemplarzu podanego wyżej.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? ok. 200zł, ale 250 nie chce przekroczyć.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? półotwarte/zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? Nie wiem jakie są lepsze dla csa.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Chciałbym, jeśli słuchawki są bez mikro to w dodatku jeszcze zaproponujcie mi do nich mikrofon
#2
CAL są b. dobre do CS'a pytanie zasadnicze, czy ich komfort Ci przeszkadza, czemu chcesz je zmienić? Na jakiejś integrze co tam masz (podaj model płyty głównej) lepiej pewnie nie będzie na niczym innym...
#3
Płyta główna ASRock H61DE/S3

CAL kupiłem z myślą o muzyce i myślałem, że znajdę lepsze do CSA. W niczym mi one nie przeszkadzają i jeśli lepszych na rynku nie ma w tej cenie to przy nich zostanę. Możesz mi tylko polecić jakiś mikrofon?
#4
nie ma sensu bez dokupienia karty dzwiękowej wymieniać słuchawki jak masz te CALki.

mało komu potrzeba coś więcej niż zalman zm mic1
#5
Dzięki, temat wyczerpany.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.