• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki spośród podanych modeli: Da elite, g403, kone emp, corsair glaive
#11
(07-12-2017, 07:58 PM)fazed napisał(a):
(07-12-2017, 07:09 PM)Synth napisał(a): pod palma polecam ci razer da elite, jeśli grasz typowo tym chwytem to będzie lepsza niż g403.
z nieco gorszym sensorem masz zowie ec2-a, dobrze wykonana, top 1 jeśli chodzi o palm.
ewentualnie roccat emp - jest to typowy klocek, wykonanie bardzo dobre.

Początkowo właśnie myślałem tylko nad DA elite, ale jak ją testowałem sobie w sklepie to wydawała się taka lekka że aż myślałem że to atrapa. Chyba potrzebuje czegoś cięższego jak ten roccat. Dzięki za opinie chyba emp wleci na blat.

Wydaje mi się, że waga da jest idealnie perfekcyjna, taka jaka powinna mieć myszka do fps, dla mnie jest idealna.
Jeśli chodzi o wagę to odpuść sobie g403, nawet po dodaniu odważnika waga jest nierównomierna, niewyważona a bez niego jest za lekka.
Odpowiedz
#12
Przespałem się z tymi wszystkimi informacjami i mi się coś przypomniało o czym nie wspomniałem. Od pół roku mam problemy z nadgartskiem bardzo łatwo ulega przeciążeniu (np podczas ćwiczeń na siłowni) co powoduje duży ból i jest dla mnie jako taką kontuzją. Jako że dużo codziennie gram to może to jest przyczyną, co o tym myślicie, czy lżejsza myszka będzie jednak lepsza w tym przypadku?
Odpowiedz
#13
mocno sciskasz myszkę? jakim chwytem trzymasz? nadgarstek z przed ramieniem leza na prosto jak trzymasz myszkę? Masz podparcie dla przedramienia?
Odpowiedz
#14
(07-13-2017, 09:29 AM)Hya napisał(a): mocno sciskasz myszkę? jakim chwytem trzymasz? nadgarstek z przed ramieniem leza na prosto jak trzymasz myszkę? Masz podparcie dla przedramienia?

Dosyć często się denerwuje więc trzymam myszkę dość mocno, trzymam palm gripem, w miarę prosto ewentualnie trochę skrzywione w nadgarstku w prawo, podparcie mam.
Odpowiedz
#15
to poluzuj chwyt i Ci przejdzie, bo jak dużo grasz i długo w napięciu trzymasz to zaczynają pojawiać się problemy

ale lekka myszka tez moglaby poprawic sprawę, z regóły nie zaleca się cięzkich myszek chyba ze fes chlop jesstes ;)
Odpowiedz
#16
Nigdy nie myślałem że wybór myszki będzie tak skomplikowany XD ehh
Odpowiedz
#17
Oj jest i to bardzo, dla niektórych to problem na całe życie :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Kone EMP zamówiona dzięki wielkie za profesjonalną pomoc!
Odpowiedz
#19
Daj znać jak przyjdzie ;p
Wrzuć jakieś zdjęcia :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.