• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura po raz kolejny dla wybrednej baby
#1
No więc tak orientacyjnie chcę ponowić temat klawiatury :D Moja A4Tech już dinozaur, ale kurczowo się przy niej trzymam, bo jest mega wygodna. Mam kilka innych, nowych klawiatur, ale wszystkie złe. Albo jedna przesuwa się po biurku, albo wszystkie stukają o biurko kiedy piszę, głównie jak naciskam klawisze na środku. Znacie jakieś zwyczajne, proste klawiatury które są pozbawione tych wad? Wiem, że temat niedawno przerabialiśmy, ale może ktoś ma jakiś pomysł jaka byłaby dobra :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
Ma się rozumieć, że membrana ?
od siebie polecam klawiaturkę genesis rx22 - mam ją ponad 2 lat i żaden przycisk nie wciska się inaczej, kiedyś membrany zmieniałem praktycznie rok,półtora roku.. ta działa bez zarzutu.
jedynie co to alt się wytarł od trzymania go na tsie, (aktywacja głosu)
Odpowiedz
#3
Jaki skok klawiszy? : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Tak, ta zwyczajna, tańsza :) Ta genesis za bardzo taka futurystyczna, coś przypominam że siostrzeniec ją miał i rozwalił klawisze :D Może coś o normalnym, prostym wyglądzie :)

Skok? Łojejuś, taki normalny, w miarę cichy :D Niskie klawisze :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
https://www.logitech.com/pl-pl/product/m...80?crid=27 - zrobiła na mnie ostatnio naprawdę pozytywne wrażenie. Akuratny skok klawiszy i przyzwoita stabilizacja dłuższych klawiszy (gibają się nieco na boki). Ogólny feeling przywodzi mi myśl porządnej jakości klawiatury laptopowe vide klawiatura w nowych Macbookach. Bardziej podobały mi się wyłącznie klawiatury w nowych Thinkpadach z serii T lub W i Apple Magic Keyboard.

Jest też mega urocza ;)
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#6
Oj nie nie :) Za mała, nie ma bocznej klawiatury numerycznej, ma dziwne klawisze i jest za droga, na bank nie dla mnie, ale wierzę że Ci się podoba i że jest fajna :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
No to może A4 Tech X-Slim KV-300H - zbiera bardzo dobre opinie i wygląda całkiem estetycznie. Macałem jedynie przez chwilę, nie powoduje odruchu wymiotnego :D
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#8
(07-07-2017, 06:45 PM)plagocki napisał(a): No to może A4 Tech X-Slim KV-300H - zbiera bardzo dobre opinie i wygląda całkiem estetycznie. Macałem jedynie przez chwilę, nie powoduje odruchu wymiotnego :D

Chyba nawet ją miałam i odesłałam, coś mi się w niej nie podobało, nie pamiętam co, czy klawisze, czy stukała o biurko lub przesuwała się, prędzej kanciaste klawisze i nie było mi wygodnie pisać, nie pamiętam :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
A co powiesz o Cougar 200K?
Ew. 300K też spoko się wydaje, tylko nieco droższa
Odpowiedz
#10
(07-07-2017, 08:18 PM)Czyszczu napisał(a): A co powiesz o Cougar 200K?
Ew. 300K też spoko się wydaje, tylko nieco droższa

Wygląda dobrze, tylko może trochę przebajerowana. Myślę poważnie o LOGITECH K120. O taką prostą w tym stylu mi chodzi.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.