• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier FPS za ~250zł
#11
Ja mam z numerem 1466, więc jeszcze nowszy, co prawda problemów ze scrollem nie miał ten egzemplarz, przyciski też dobre, ale jak na złość obudowa źle spasowana i czuć w ręku że przeszkadza i niestety. A przykładowo jak kupowałam dla chłopaka, to za pierwszym razem trafiłam na dobry egzemplarz (prawie, bo trochę boczny przycisk stuka) i to jeszcze ze starym numerem seryjnym. Więc to loteria.

Edit: Niestety znowu się nie udało, kolejna wadliwa sztuka :/ Już myślałam że będzie ok, rolka się nie rusza, obudowa dobrze spasowana, ale przyciski wadliwe, lewy klika tak jakby podwójnie, dużo głośniej niż powinien, tak jakby w coś jeszcze uderzał. Mam porównanie z innymi egzemplarzami i w tamtych jest ok.

Myślałam że kabel nie będzie tak wkurzał, ale jednak przeszkadza i dużo gorzej myszka się zachowuje z przewodem, niż bez. Jednak komfort bezprzewodowej jest bardzo znaczący.

Aha i niektórzy pisali że gruby kabel w G403 nie mieści się w mouse bungee Cougar Bunker, to nie prawda, właśnie włożyłam, wystarczy trochę siły i poszerzyć te wejście, to tak jak z kobietą, wejdzie, wystarczy chcieć :D

Po kilku minutach testowania stwierdzam, że bardzo źle chodzi G403 przewodowa, mało precyzyjnie, koślawo, nieudolnie, nawet z mouse bungee. Zdecydowanie wolę wersję bezprzewodową, nawet jak trzeba sporo dopłacić, to jest tego warta. Facet trafił od razu na wersję prawie perfekcyjną, u mnie to tragedia :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Poddaję się. Nie udało mi się trafić na dobry egzemplarz myszki G403, widocznie nie jest mi pisana. Miałam ich aż 6, wszystkie wadliwe. Dziś przyszły 2 i to już majstersztyk. Chciałabym napisać nazwy tych firm/sklepów, ale nie zrobię tego, większości to nie ich wina, ale jeden podpadł mi szczególnie. Opiszę 2 dzisiejsze zakupy:

1: Myszka przyszła do mnie używana, widoczne ślady otwierania pudełka, po otworzeniu pudełka widoczny jak byk chaos, kabel nie na swoim miejscu, wszystko porozwalane, ślizgacze mają ślady używania. Ale spoko, to by mi nie przeszkadzało. Ok patrzę jak przyciski i reszta. Prawy przycisk niedorobiony, inny dźwięk niż powinien, trudno opisać i dobrać na to słowo, po prostu wadliwy. Jeden z bocznych przycisków mega sprężynuje, odskakuje głośno, nic dziwnego że ktoś zwracał tą myszkę, a oni mi sprzedali jako nowa. To był ostatni zakup w tym sklepie.

2: Tu już majstersztyk. Niby prawie wszystko ok po obejrzeniu myszki, co prawda scroll lata, jak i przyciski, tak jak w większości egzemplarzy, tak więc przez chwilę myślałam że wreszcie trafiłam. Naciskam lewy przycisk myszy - mega sprężynuje, głośny, tak jakby po naciśnięciu coś przetrzymywało przez chwilę przycisk i głośno puściło sprężynując. Nie da się używać. Po raz kolejny zwrot.

Wygląda na to że jeśli na siłę chcę mieć G403 to będę musiała zostawić pierwszą wersję z latającym scrollem i lekko trzeszczącym lewym przyciskiem.

Wszystkim którzy szukają dobrej wersji G403 życzę powodzenia, mi się nie udało :) Dobrze że chociaż chłopakowi kupiłam dobrą.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
powodzenia w odsyłaniu ;D
przynajmniej jest wyraźny dowód na rozbieżność jakości w sztukach
Odpowiedz
#14
(07-04-2017, 12:43 PM)Ewelina napisał(a): Poddaję się. Nie udało mi się trafić na dobry egzemplarz myszki G403, widocznie nie jest mi pisana. Miałam ich aż 6, wszystkie wadliwe. Dziś przyszły 2 i to już majstersztyk. Chciałabym napisać nazwy tych firm/sklepów, ale nie zrobię tego, większości to nie ich wina, ale jeden podpadł mi szczególnie. Opiszę 2 dzisiejsze zakupy:

1: Myszka przyszła do mnie używana, widoczne ślady otwierania pudełka, po otworzeniu pudełka widoczny jak byk chaos, kabel nie na swoim miejscu, wszystko porozwalane, ślizgacze mają ślady używania. Ale spoko, to by mi nie przeszkadzało. Ok patrzę jak przyciski i reszta. Prawy przycisk niedorobiony, inny dźwięk niż powinien, trudno opisać i dobrać na to słowo, po prostu wadliwy. Jeden z bocznych przycisków mega sprężynuje, odskakuje głośno, nic dziwnego że ktoś zwracał tą myszkę, a oni mi sprzedali jako nowa. To był ostatni zakup w tym sklepie.

2: Tu już majstersztyk. Niby prawie wszystko ok po obejrzeniu myszki, co prawda scroll lata, jak i przyciski, tak jak w większości egzemplarzy, tak więc przez chwilę myślałam że wreszcie trafiłam. Naciskam lewy przycisk myszy - mega sprężynuje, głośny, tak jakby po naciśnięciu coś przetrzymywało przez chwilę przycisk i głośno puściło sprężynując. Nie da się używać. Po raz kolejny zwrot.

Wygląda na to że jeśli na siłę chcę mieć G403 to będę musiała zostawić pierwszą wersję z latającym scrollem i lekko trzeszczącym lewym przyciskiem.

Wszystkim którzy szukają dobrej wersji G403 życzę powodzenia, mi się nie udało :) Dobrze że chociaż chłopakowi kupiłam dobrą.

zamów do sklepu w media-expert, niech wyślą, dodatkowo możesz prosić żeby była to wersję zaczynającą się od 16 - - a najlepiej 1644.
i będzie wszystko ok.

w twoim ostatnim poście pisałaś, że niby miałaś najnowszą, 1466 to nie 1644 :P
Odpowiedz
#15
Już prawie wszystkie odesłane, zostały tylko 2 z dzisiaj :) Miałam parę wersji 1644 i podobnych i nic to nie dało, miały wady, jak nie scroll, to przyciski, więc tu numer nie gra roli, to loteria. Sam sklep czy to media expert czy inny dobry, nie gwarantuje że myszka będzie bez wad, to nie oni je produkują, nie wiedzą co jest w środku, a zamawiałam z przeróżnych sklepów, z tych najbardziej znanych.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.