• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania podkładka
#1
Cześć, jakiś czas temu kupiłem sobie oto taką podkładkę:
 http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-raz...6e961084b8 (Nie wiem czy powinienem zamieszczać link.. ) Wiem, że nie jest ona oryginalna ale urzekła mnie jej cena, bo wcześniej kosztowała 15zł. Na początku wszystko było w porządku, ale później moja myszka przy szybkich rurach w CS:GO na low sens gubiła się - i nie wiem czego jest to wina, ponieważ mysz na biurku bez żadnej podkładki nie gubi się AŻ tak jak na podkładce.. Może ktoś mi to wyjaśnić?
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) MODECOM MC-WM5 (nie będę zamieszczał dodatkowych informacji ponieważ jest to typowy no-name a jestem w trakcie szukania sobie nowej myszki)
    Może to być Rival 100, Dream Machines DM1 Pro, Razer Deathadder Essential
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus - taka jak w linku u góry.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Nie wiem, nie znam się. Szukam w miarę taniej a dobrej podkładki do gier, głównie CS:GO
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 44,5cm na 35,5cm takie wymiary ma moja aktualna, czyli coś w podobie.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie akceptuję, chciałbym podkładkę na dłuższy okres czasu
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Nie znam się.. 
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Raczej nie
  • maksymalna cena za podkładkę? Nie orientuję się w cenach.. 30zł? Znalazło by się coś?
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Liczę na wasze dobre propozycję ;)
Jeśli za tą cenę którą podałem nic nie będzie dało się wybrać to przemyślę powiększenie jej.
Odpowiedz
#2
DM Pad
Odpowiedz
#3
za 49 zł masz 800 cm pada - DM PAD XL

tyle, że z obecną cholera wie jak bedzie działać, ale z tymi co chcesz kupić nei będzie problemu

wiesz, wina może leżeć po stronie myszki, mógł się uszkodzić kontroler, który słabo zacznie przetwarzać dane z sensora, często wtedy na twardych powierzchniach działa a na materiałowych przestaje

mogła się też soczewka zasyfić
Odpowiedz
#4
Dzięki ;) myślę że mi starczy rozmiar L, ponieważ nie podobają mi się takie długie :D
Jeśli ktoś jeszcze coś ma to słucham ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.