• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienia myszy
#1
Kupilem myszke Logitech G Pro i teraz pytanie jak ja skonfigurowac by dzialala jak najlepiej tzn ile najlepiej DPI ustawic jaki polling rate widzialem tez opcje podkladki w sterownikach wiec jest ktos kto pomoze mi skonfigurowac gryzonia ? z gory dziekuje
Odpowiedz
#2
Wszystko zależy od Ciebie.
Ja zawsze używam 400dpi, 500Hz. Po prostu mam tak od zawsze i tak gram.
Najbardziej uniwersalne DPI to chyba 800. Na tej myszce spokojnie możesz ustawić wyższe, sensor jest bardzo dobry.
Na tym sensorze 1000Hz działa bez zarzutów.
Jeżeli chodzi o te opcje dostosowania do podkładki, to ja nigdy tego nie używam. Jest dobrze jak jest. Myślę, że to zwykły chwyt marketingowy. Oczywiście mogę sie mylić.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem sensor sie niczym nie rozni od myszki za 15 zl :D jedynie ma lepszy LOD i polling rate ktory i tak chuja daje :D 

chyba ze dostalem wadliwa sztuke bo ja naprawde nie widze roznicy :D zastanawiam sie czy nie grac spowrotem modecomem xD
Odpowiedz
#4
Ja uwielbiałem sensor w G Pro. Dla osób zajawionych w tym temacie różnica jest bardzo duża. Ale wydaje mi się, że różnicę powinien zauważyć każdy.
Odpowiedz
#5
Moze dlatego ze mam 5 letnia podkladke ? nie widze roznicy bo kiedys byla szorstka teraz jest kurwa jak blat od biurka :D
Odpowiedz
#6
jak nie chcesz dużo wydawać to zainwestuj np. w nowego Dm Pad za 29 lub 49 zł za XL'a ;)

serio sprawdź nową podkładkę, bo może to właśnie to powoduje takie negatywne wrażenia

bo róznicę to nawet w windowsie się widzi ;D
Odpowiedz
#7
Oj różnica jest ogromna, ja ją zauważyłam od razu. Przechodząc ze starej, taniej myszki, to nie ma co porównywać, bo to czuć od razu że Logitech G wymiata i jest bardzo precyzyjny.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
wiadomo to logitech, nie zacina się
Odpowiedz
#9
Jeszcze zauwazylem ze polling rate skacze od 600 do 1000 a powinno byc stale 900-1000 o ile sie nie myle
Odpowiedz
#10
nigdy nie jest stałe 1000 Hz to zależy od ruchu
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.