• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana SS Sensei na optyka ? Opłaca się ?
#1
    Cześć od dłuższego czasu czytam z tej stronki fajne recenzje sprzętu ?Mam do was pytanie otóż czy ta myszka nadaje się do gier i nie za bardzo odstaje np od zowie. Myszkę używam głównie do CS. Jeśli mogli byście mi pomóc poradzić w wyborze byłbym wdzięczny. Możecie mi powiedzieć dlaczego ja muszę szorować myszką po całej podkładce przy 1200dpi, a inni przy 700-800dpi na obrót 360 mają około 37-40cm? - główny problem to ten wymieniony oraz przyleganie nadgarstka (jest trochę mała ) Moglibyście podać swoje dpi oraz jaki musicie wykonać obrót w CS wokół osi ?
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Sensei
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia aktualna 1 w CS
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1000, 1200
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40-45cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):myszka do FPS, CS go
  • jaką masz obecnie podkładkę:Natec genesis m12
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):
  • twój budżet: 200-260zl 
  • jaki chwyt stosujesz: zdjęcie na dole :p
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm):19,5-20
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie wiem, często zmieniam podczas gry (lecz aktualny mi odpowiada)
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak tylko niższy
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:waga, sensor, scrol
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):raczej symetryczna i większa, z lepszym rozlozeniem masy i żeby można było szybciej nią poruszać
Zdjęcie mojego uchwytu
https://zapodaj.net/ad8bccb314e74.jpg.html
https://zapodaj.net/199a423a5d382.jpg.html
Odpowiedz
#2
Pisane na telefonie jak cos, nie za dobrze mi wychodzi
Odpowiedz
#3
Nie pasuje Ci kształt sensei? Bo w tej cenie miałbyś myszke z najlepszym sensorem na rynku oraz tym samsung kształtem mianowicie : https://www.dreammachines.pl/mouse/DM1-Pro-S.pl

Ktora została zaprojektowana z pomocą ludzi z test gear :) dziś ja zamówiłem sam napisze kilka słów w porównaniu do zowie Za12 której aktualnie używam :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Pasuje nie mam żadnych zastrzezen do kształtu, głównie denerwuje mnie dosyć duża masa i głównie obiciązony tył myszki *ok.105g waży. Jest dosyć wolna ????? Tylko dlaczego ?? Właśnie myślałem nad Dm1 pro 'S' czekam bardzo na twoją opinie :) Jakie używasz dpi i jaką długość na podkładce musisz zrobić do obrotu o 360 w myszce (to jest tylko zależne od DPI)? A i czy zobaczę dużą różnicę pomiędzy moją myszka ?
Odpowiedz
#5
w dm1 masz obnizona wage, rowno rozlozona, znacznie lepszy sensor takze chyba wlasnie tego szukasz ;)
Odpowiedz
#6
Własnie o takie potwierdzenie mi chodzilo poczekam jeszcze na opinie 'Amoka' i wypróbuje ją
Mam jeszcze pytanko na temat tego obrotu o 360 ?? ta sie jakos przyspieszyc ruch oprócz dpi ?
Gra ktos w cs ? jak tak jakie dpi ? Jest różnica pomiedzy sens w cs 3 dpi myszy 400, a sens w cs 1 dpi myszy 1200
Odpowiedz
#7
Przedewszystkim jak masz swoją czułość to liczy się wartość edpi czyli np w moim przypadku jest to 2.4x400dpi =960edpi czyli na 800dpi ustawiam 1.2 a na 1200dpi 0.8 itp zaraz coś napisze bo nie miałem czasu a myszke już mam na hacie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Ja się pytam tylko o to czy jest różnica pomiędzy niższą wartością dpi w myszce a większą w CS i odwrotnie - czy ma to jakieś znaczenie ? Wiem o co chodzi z edpi że jest to ostateczna czułość myszy. Jak tam dm1 ? Ile byście dali za moją myszkę ? - wycena ;-)
Odpowiedz
#9
Jedni twierdzą, że jest inni, że nie ma. Wg inżyniera z Logitecha nie ma różnicy (wręcz lepsze są wartości niższe), jak tłumaczył zasady działania myszek na jakimś wykładzie (filmik na youtubie gdzieś jest).
Odpowiedz
#10
To tak, w dłoni leży git , prawy przycisk wciska mi się sam jak kładę na niego palec, na pewno sensor super, ślizgacze są dla mnie za szybkie, i ogólnie średnio mi leży może napisze plusy i minusy względem zowie:
Zowie dla mnie ma lepszy kształt łatwiej mi palmowac, lepszy kabel wyzej osadzony scroll co jest lepsze dla mnie
W Dm1 przyciski boczne to jakaś tragedia , wiec jedynie co mi się podoba to sensor

Kupiłbym jeszcze g403 ale zauważyłem klawke w moim mieście wiec chyba zostanę z zowie i kupie mechanika a i na g203 grało mi się o wiele lepiej niż na Dm1 pro s
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.