• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka/Podkłada do FPS'ów
#1
    Myszka
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Taipan Battlefield 4 Edition (poprzednio Razer Deathadder Left-Handed)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): - 
  • w co grasz (podaj tytuły gier):  Battlefield 1
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Destructor 2 (strasznie szybko się wytarła w jednym miejscu)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam boczne po prawej stronie, ponieważ strzelam prawym przyciskiem myszki.
  • twój budżet: Powiedzmy że nieograniczony ale bez przesady
  • jaki chwyt stosujesz: http://imgur.com/a/npSuw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): Jak wyżej.
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Lewo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19-20 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jeśli to coś zmieni? 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Ciężko powiedzieć
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie
    Podkładka
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Jak Wyżej
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Jak Wyżej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Nie ma znaczenia, byle by dobrze współpracowała z myszką.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Podobny do obecnej.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: To zależy kosztem jakiej ceny.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Ciężko powiedzieć (poprzednio miałem Razer Goliathus z DeathAdderem LeftH
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: Nie
  • maksymalna cena za podkładkę?: dostosuje się do propozycji


Generalnie chce zmienić Myszkę/Podkładkę lub sama podkładkę pod Taipana ponieważ obecna wytarła się w jednym miejscu.
Odpowiedz
#2
jak jesteś lewo ręczny top weź Mionix Avior 7000 + Taito 2017
Odpowiedz
#3
Myślałem o tej nawet znajomy ja poleca chociaż obejrzałem test i jakoś nie wiem.
A są jeszcze inne warte uwagi?
Odpowiedz
#4
(12-26-2016, 05:41 PM)wis napisał(a): Myślałem o tej nawet znajomy ja poleca chociaż obejrzałem test i jakoś nie wiem.
A są jeszcze inne warte uwagi?

Opinia jakiegoś randoma z internetów nie powinna na wstępie przekreślać danego modelu. Skup się na bardziej rzetelnych i wartościowych recenzjach ludzi, którzy mają nieco szersze rozeznanie rynku. Wejdź na forum Overclock.net i poczytaj wrażenia dziesiątek użytkowników korzystających z tego modelu. 

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...vior-7000/
https://www.youtube.com/watch?v=G_KWXlKxVes
http://www.overclock.net/t/1469836/mioni...ons-review
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
Odkopuję temat bo nadal nic nie kupiłem. Wyszło coś do tej pory ciekawszego co polecicie wg 1 posta.
Odpowiedz
#6
Ktoś coś?
Odpowiedz
#7
problem w tym, że jesteś leworęczny :/
weź symetryka, Avior jest dobrą opcją do takiego chwytu
Odpowiedz
#8
Tak jak wyżej ktoś pisał Mionix Avior 7000 + Taito 2017? To jedyny sensowny wybór?
Odpowiedz
#9
moim zdaniem najlepszy wybór dla Ciebie
Odpowiedz
#10
A która wersja tego Taito 2017 bo widzę że jest kilka?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.