• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G Pro
#1
Nie znalazłem jeszcze żadnej porządnej polskiej recenzji, a w anglojęzycznych są same oczywistości. Chciałbym sie zapytać czy spotkaliście się już z jakimiś skargami na tego Logitecha G Pro?
A z osób, które ją trzymały. Te boki, które nie są idealnie proste (chodzi i wypuklenie, nie o kąt nachylenia) przeszkadzają w uchwycie (fingertip grip/same końcówki palców)?
Bo miałem dość podobna myszkę - Ninox Aurora. Tam boki były idealnie proste i to mi się podobało.
Chce się ogółem dowiedzieć o myszce wszystkiego czego nie piszą w jakiś oklepanych recenzjach.
I czy sądzicie, że jak Ninox Aurora kształtem mi pasowała, to ten Logitech też "siądzie"?
Odpowiedz
#2
Ja na dostawę swojej g pro czekam już prawie 3 tygodnie, ale mam starego logitecha o podobnym kształcie (również zaokrąglone boki, chyba nawet większe nachylenie, niż g pro) i jakiegoś dużego dyskomfortu to nie powoduje, palce raczej dość naturalnie się uginają na tej krzywiźnie, choć taki abyssus 2014/ v2 z bokami a la | | leży mi na pewno wygodniej. Nie wiem też jak to będzie wyglądać po dłuższej sesji, na tym moim logitechu nie da się praktycznie grać przez sensor działający kompletnie przypadkowo.
Odpowiedz
#3
my zauważyliśmy że do clawa lub taki fingero-claw jest dobra, ale do czystego fingera to ciągle taki ec2-a nie ma sobie rownych. Abyssus '14 to imo jest wygodniejszy od pro g, szczerze to nie wiem czemu pro g kosztuje 350 zł ;p, ślizgacze ma słabiutkie, kabel za cieżki jak na taką myszkę, kształt jest ok, jak ktos lubi małe, ale g100 troszkę wygodniejszy, być moze przez pokrycie które ma pro g na bokach (to samo ma g403 ale tam jakoś wydaje się ono akurat fajne)

najlepszym przykładem jest fakt, że kolega co chciał kupić pro g kupił g403 to tam widać jak kotrola jakości nie jest już jak w starych dobrych logitechach ;p
jego egz ma przycisk jak kapsel z frugo, ale idzie się przyzwyczaić, scroll mu lata na boki ;D, boczny w przod ma marny klik, w egzemplarzu testowym scroll jest na sztywno ale sam przeskakuje czasami :D, boczne ma spoko, główne super, ślizgacze są ok tu i tu, ale widzielismy lepsze, kabel to imo za cieżki, ten sam co w pro g , z tym ciezarkiem jest spoko, ale brakuje ,że nie dodali np. drugiego ciezarka 5 g. Ogólnie g403 jak trafisz dobry egz to spoko myszka i kupił za 249 zł w czarny piatek ;),
Odpowiedz
#4
Właśnie EC2-A była moim celem przed G Pro, ale dalej trzymałem sie swojego KinzuAddera. Niestety ostatnio coś sie z nim stało - ogromny smoothing i bardzo niska responsywność. Więc, pasowałoby kupić coś nowego. Gram typowym fingerem - końcówki lekko zgiętych palców. Kształt Kinzu był dla mnie mega przyjemny. Z tego co widze, EC2-A jest podobna do Kone Pure. Miałem tego Roccata, kształt pasował, ale przyciski były jakieś dziwne, przy szybkim klikaniu "dusiły" sie i nie zdąrzały odbijać zanim kliknąłem następny raz. Te myszki różnią się jednak prawym bokiem. I chciałbym sie zapytać czy ten prawy bok w EC2-A będzie mi przeszkadzał przy moim chwycie?
A możecie jakieś inne mychy pod typowego fingera (dość długa dłoń - 20cm)

PS: Nie chce specjalnie robić nowego tematu, więc zapytam tutaj. Jak jest z tą DM1 Pro S? Jak w Dream Machines wygląda kontrola jakości? Jakie są najczęstrze problemy z tą myszką? Ta szpara pomiędzy górną, a dolną częscią obudowy przeszkadza? (Bo grałem u kumpla na Sensei'u i bardzo wygodna)
Odpowiedz
#5
DM1 Pro to z kształtu sensei w 100, no to jak Ci pasowała to bierz. To jest tak jak obecnie z każdą myszką trzeba trafić na udany egzemplarz. Już nawet logi nie robi idealnych myszek, mamy np. dwie g403 i jedna inna od drugiej ;p
W Dm1 Pro s możesz napotkać na gorszy klik jednego z przycisków, ale również może dostać z dwoma super działającymi. Szpara kompletnie w niczym nie przeszkadza. Może się zdarzyć jeszcze lekko trzeszcząca obudowa, jednak to też podczas grania raczej nie przeszkadza.
Odpowiedz
#6
A myślicie że sklep z którego kupie tego DM1 Pro S ma znaczenie? Bo jak czytałem skargi ludzi , to najczęściej ta mysz miała problemy jak była kupiona na hardpc.
Odpowiedz
#7
nie ma żadnego znaczenia, po prostu tam więcej ich sprzedają w stosunku do innych sklepów ;)
Odpowiedz
#8
no hajs oddawali miesiąc, ale przez pomylke ;D
Kupuj z hardpc, nie ma znaczenia za bardzo, a ludzie zawsze mówili co mówili. Rozumiesz :d
Odpowiedz
#9
No to chyba wszystko co chciałem wiedzieć. Sensei mi fajnie leżał, wkońcu to taka troche większa Kinzu. A ja mam dość długie ręce, więc mimo, że trzymam fingerem to będzie ok. Z sympatii i dla pewności zamówiłem z procpu. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#10
Może zanim test-gear opublikuje reckę to sam coś o G Pro napiszę:
- ślizgacze takie sobie, ślizg dość wolny i niezbyt gładki, gorsze od zowie, 5.5/10
-kabel za gruby, ale miękki i nie specjalnie ciężki, 6.5/10
-przyciski główne lekkie, bardzo szybkie, w moim egzemplarzu lewy jest bardziej miękki z krótszym skokiem, mimo, że jest to w zasadzie wada konstrukcyjna to dla mnie jest to akurat na plus, 9/10
-sensor działa tak jak powinien, jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to za mały LOD, którego zwiększyć się nie da, 9.5/10
-obudowa: górna część z plastiku przypominającego trochę bardzo drobny papier ścierny, podobny do tego w DA chroma, ziaren nie czuć, ale jest bardziej przyczepny od zwykłego plastiku; dolna część ma grubszą fakturę, materiał jak najzwyklejszy plastik z przycisków najtańszych klawiatur, nie wyróżnia się jakoś przyczepnością, ale jest gruby i dość twardy, 8/10 góra, 6.5/10 boki
-przyciski boczne średnio-twarde, skok dość krótki, szału nie ma, 6/10
-rolka daje średni opór i dość wyraźny przeskok, choć moim zdaniem klasę niżej od roccatowego, 7/10
-przycisk pod rolką twardy jak żelki z biedronki... no może przesadziłem, ale do zbindowania jakiejś funkcji w grze w ogóle nie będzie się nadawał, chyba najtwardszy z jakim się spotkałem, 1/10
-kształt... względem g100s zaokrąglone boki i wydaje mi się, że cofnięty grzbiet (najwyższy punkt jest umieszczony bardziej z tyłu), obie te rzeczy raczej na minus względem poprzednika; choć jestem raczej przeciwnikiem kształtu \_/ to da się do G Pro przyzwyczaić, 7/10
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.