• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz / 100 ZŁ~
#1
Dzień dobry!

Zagubiłem się w poszukiwaniu dla siebie nowego "przyjaciela", do tej pory nie przywiązywałem specjalnie wagi co do jakości, ale zdaje się przyszedł czas na coś solidniejszego niż produkt z china town :D (prawie do mastera w lolu na tym dolazłem toż to ewenement xD!) Do rzeczy:


  • jaką obecnie myszkę używasz: Mnie się myszki zmieniają co dwa miesiące~ z china#1 do china#7,8,9.. tylko kolorki ewentualnie inne także, niczego szczególnego obecnie nie użytkuję ;D
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Zawsze po zakupie nowego chińczyka, ustawiam na wyczucie po wejściu do gierki, więc nie jestem dokładnie pewien, ale gdzieś mniej więcej 1600~~.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): .średnio-wysoka. myślem(całkiem szybko :p)
  • czułość w Windows: 7/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Proszę powtórzyć pytanie :D
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 7-10
  • w co grasz (podaj tytuły gier): League of Legends, CS:GO(Drugie sporadycznie)
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech czarną jakąś :D, ale na ogół nie lubię podkładek czasami się pozbywam podczas cięższej przeprawy na Polach Sprawiedliwości ^.^
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Zero. Ale to czy jakieś są to cokolwiek.
  • twój budżet:100+~~
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip, przyczym dodam, że lubię obejmować całą mysz(musi być stosunkowo mała[105-110mm maks]
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1*
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm.
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1.8cm.
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Przenigdy!  Inaczej bym tutaj nie pisał, potrzebuję specjalnego przyjaciela na dłużej niż miesiąc-dwa tym razem :D
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tylko wyższy ^.^
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Kraj pochodzenia :D
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Jak nie będzie wyglądać jak kupa albo rzygi to ze mną spoko :) Najważniejsze są wymiary i kształt, detale zajmują drugorzędną lokatę na liście priorytetów.
    To tyle! Mam nadzieję, że ktoś zdoła mi pomóc, w takim przypadku byłbym bardzo wdzięczny, bo sam jako laik do tej pory napotykam same rozczarowania ;)
Odpowiedz
#2
W zasadzie nic poza Roccat Lua nie widzę dla ciebie, to jest chyba najmniejsza mysz wśród tych lepszej jakości i wartych rozważenia. Alternatywnie logitech g100s - lepszy sensor, gorsze materiały, będzie w ręce wydawać się odczuwalnie większa pomimo podobnych wymiarów.
Odpowiedz
#3
Wow, jestem pod wrażeniem szybkości i celności propozycji :O Zdążyłem się przyjrzeć obu myszom i naprawdę myszki wyglądają baaardzo obiecująco ^.^

Szczególnie Roccat Lua zdaje się być trafem w dziesiątkę, wręcz nie mogę pojąć jak mogłem ją przegapić xD!

Mocno dziękuję za szybką i fachową opinie!!!!!!
(!!!)
Odpowiedz
#4
ja bym ASUS Sice wziął za 119 zł
Odpowiedz
#5
Fakt pozostaje Roccat Lua albo Sica. Jednak ze względu na sensor i DPI na jakim grasz wybrałbym Sice, bo ma o wiele lepszy sensor. I przy okazji jest ciut szersza. Obie złapiesz dobrze. Mankament Sicy (czy jak sie to odmienia ;D) to gruby kabel, ale powyginasz i bedzie ok ; )
Odpowiedz
#6
Witam.

Zdecydowałem się na zakup myszki Roccat Lua i muszę przyznać, że jestem mocno zadowolony. Myszka pasuje idealnie, dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować! wszystkim osobom spieszącym mi wcześniej z pomocą przy wyborze nowej myszki :-)

Pozdrawiam,
Kindled
Odpowiedz
#7
spoczko ;>
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.