• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
Dobór podkładki

  • jaką obecnie używasz myszkę: zowie fk2
  • jaką masz  podkładkę: zowie g-sr
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
  • jaki rozmiar by Cię interesował: podobny do zowie g-sr 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Zależy od ceny do jakości.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Szybszą
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • maksymalna cena za podkładkę? 150 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
    Witam. Podkładka, którą posiadam coraz bardziej się niszczy i według mnie staje się coraz wolniejsza. Szukam teraz szybszej podkładki. Myślałem nad zowie gt-f speed lub rough, lecz nie mam pojęcie gdzie mogę je dostać. Proszę o propozycję.Ps. Tak gdzie nie odpowiedziałem na pytanie, jest mi to obojętne, lecz na plastikowej podobno kontrola jest bardzo mała, wiec raczej odpada. Gram w cs go na low sens: dpi 800, sens 1.25
Odpowiedz
#2
Spróboj Roccat Taito Control, szybsza, rowniejszy slizg, trwała.
Odpowiedz
#3
Podobno ta podkładka jest dużo wolniejsza od zowie gt-f speed. To prawda? Są szybsze podkładki? Czy ta szybkośc jest wystarczająca jaka jest w Roccat Taito? Jest dużo różnica miedzy tą, a moją zowie g-sr?
Odpowiedz
#4
odpowiednikiem g-tf speed jest g-tfx, wersja rough jest już nie produkowana. Taito control jest wolniejsza od g-tfx, ale na pewno szybsza od g-sra. Pytanie czy wystarczy ci taki rozmiar jaki ma taito control, bo jest mniejsza od gsr
Odpowiedz
#5
Teoretycznie mógłbym zdobyć wersję rough, bo to jedyna podkładka, o której jest tyle dobrego, lecz strasznie droga wysyłka np. tu http://www.ebay.pl/itm/Zowie-Gear-Large-...SwezVWxWHO . Wersja g-tfx tez mało nie kosztuje, a wersja rough jest od niej lepsza (tak myślę), bo ona bije wszystkie podkładki na głowę. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#6
przesiadka z bardzo wolną na bardzo szybką nie jest najlepszym pomysłem.
Taito Control jest pomięddzy, dobra opcja, jedynie rozmiar nie największy, no ale...
Odpowiedz
#7
No może i nie, ale to oznacza, że muszę najpierw tę pośrednią kupić, a potem szybką? Wolę od razu kupić szybka i się przyzwyczaić :D Zna ktoś może jakieś strony aukcyjne poza granicą, gdzie dostałbym zowie rough?
Odpowiedz
#8
Zowie Rought już jest nie produkowana (nikt nie wie dlaczego), jeżeli ktoś ma to widocznie zostały im na magazynie. Moim zdaniem powinieneś wybrać TF-X jeżeli chcesz szybką.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.