• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta Dźwiękowa i CS GO
#1
Cześć

od dłuższego czasu zastanawiam się nad sensem zakupu karty dźwiękowej. Wykorzystywanej głównie pod CS GO. Brałem pod uwagę Xonar U5 / Creative Sound Blaster X-Fi 5.1 Pro USB

Tutaj mam pytanie czy rzeczywiście taki zakup byłby uzasadniony w ramach odczuwalnej różnicy w trakcie gry?

Słuchawki   Turtle Beach PX22 
Mobo MSI Z170A-G43 PLUS

Dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Zawsze możesz do 14 dni oddać jak nic nie zauważysz. Imo to zbytnio Ci nie poprawi, bo karta głównie wpływa na słuchawki - im jakby poprawiając parametry, a przy takich co masz to obawiam się, ze nie wiele to zmieni.
Odpowiedz
#3
@Hya

dzięki za odpowiedź. Tak właśnie myślałem, że zakup w tym wypadku mógłby mijać się z celem. Co do samych słuchawek to byłbyś zdania że są one wystarczające w tym wypadku? Pytam z tego względu, że są jest to pierwszy model z którego korzystam w CS GO stąd też nie mam mocnego porównania względem konkurencji.
Odpowiedz
#4
Według mnie niezależnie od posiadanych obecnie sluchawek warto kupić kartę dźwiękową, bo zawsze będzie poprawa jakości dźwięku, a i wiadomo, że słuchawki się zmienia dość często.
Dodatkowo w integrach jest kiepskie pozycjonowanie, co jest odczuwalne przy przesiadce na lepszej jakości kartę dźwiękową.
Polecam osobiście zewnętrzny DAC Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.
Odpowiedz
#5
Słuchawki muszą mieć potencjał, zawze się coś poprawi, ale myślę, że do tych słuchawek nie warto.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.