• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
Kurczę nie bardzo mam jak sprawdzić mychę u kogoś, ale to chyba coś jednak z mychą. Nawet jak przeładowuję to czasem broń sama strzeli. Podłączyłem DA 2013 i raczej to się nie zdarza.  Ciekawe czy mi serwis uzna gwarancję  bo nie wiem czy grają w bfa ^^.
Jak by co to poproszę o obsmarowanie serwisu moreli na głównej xD.
Przyjdzie chyba kupić przedwcześnie wersję  S :/

Ktoś z klanu ma podobne problemy -_-' Nic tylko zrobić przesiadkę na coda albo w ogóle skoczyć z okna xD.
Odpowiedz
i to tylko w BF (3 czy 4) masz to? W jakich sytuacjach najczęściej - chyba że totalnie randomowo?
Odpowiedz
W bf4. Jak gram multi. W singla przeszedłem 1 misje i tego nie zaobserwowałem. To właściwie dzieje się randomowo. I najczęściej jest ta nieszczęsna ikonka pocket lost. Kolega też to mówił o tej ikonce. Ale w pewnych sytuacjach mogę to wyraźniej zaobserwować np. jak przeładowuje, to w połowie strzał. Albo jak nie biegnę to mi się zoom włącza. Bo jak biegnę też mi się włącza, ale w walce rzadziej to zauważę. Rolka też szwankuje. Np. jak skacze na bekonie xD. To zamiast uts przewija mi często do m320 i od razu powiększenie gratis -_-'. Koledze właściwie szwankuje i mysz i klawiatura chyba, bo np. sama skacze. Właściwie ja też parę razy dziwnie się położyłem. A do tego mam klawisz na klawiaturze. Ale nie jestem tego pewien bo to dużo rzadziej dzieje się niż na myszce.
Próbowałem sam wbić na serwa i to działo się dużo rzadziej.
Jutro zainstaluje csa i jeszcze pogram na sieci.
Takie jaja to mam pierwszy raz, pomijając np. 2 padnięte a4tech .
Odpowiedz
Jak wyglada kwestia zwrotu do 14 dni jesli sie zamawia od producenta ? Czyli ze strony dreammachines?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
Pytaj przez kontakt DM'a
Odpowiedz
Szczerze to może wina neta... Też mnie rozłączało (ta ikonka po prawej stronie) i wtedy różne dziwne rzeczy się działy ;D
Odpowiedz
Jutro napiszę pierwsze wrażenia z DM1 Pro S wraz z szybkimi testami :) a pełna recenzja będzie do kilku dni pewnie
Odpowiedz
W stosunku do DM1 Pro, w wersji S jest oczywiście nowy sensor PMW3360, który w feelingu jest trochę inny od PMW3310, bardziej miękki, coś jak A3090 ze znacznie większą prędkością maksymalną, której nie ma szans wywołać - do 5 m/s jest na pewno, później będziemy próbować czy da radę więcej :P. Soczewka nie drga (tylko trzeba pamiętać, aby nie naruszyć plomby która ją trzyma z sensorem - to uwaga dla majsterkowiczów ;p.

LOD na poziomie 1 mm praktycznie wszędzie i do tego działa na każdej podkładce na której do tej pory sprawdzaliśmy (plastiki, materiałowe, hybrydowe)
brak jittera, interpolacji, akceleracji, smoothingu

Nowy jest też przycisk pod scrollem zamiast 3 mln TTC jest teraz 20 mln TTC, który daje troszkę miększy (ciągle dosyć twardy, żeby go przypadkowo nie aktywować, ale jest imo lepiej niż w DM1 Pro) i bardziej wyrazisty klik.

Do tego można wybrać opcję glossy, trzeba jednak pamiętać, ze tylko góra myszki jest glossy, boki są dalej gomopodobne. Może ze względu na plastik samego przycisku, ale naszym zdaniem klik jest troszeczkę lepszy jednak w wersji gumowej.

myszka waży 85g, czyli o 2g mniej niż poprzednia DM ;D

reszta komponentów jest bez zmian, czyli ten sam kabel, ślizgacze, scroll, boczne, kształt.

Dla kogoś kto posiada wersję starą imo nie ma sensu zmieniać, chyba, że bug sensora (przy kładzeniu myszki) PMW3310 mu wyraźnie doskwiera, w PMW3360 nie ma już takiego problemu.

[Obrazek: DM1-PRO-S-2.jpg]
[Obrazek: DM1-PRO-S-INSIDE-1.jpg]
[Obrazek: dm-pro-s-max-speed.png]
Odpowiedz
Dziś przyszła do mnie matowa DM1 PRO S. Myszka oczywiście bardzo fajna, ale jednak kilka minusów się znalazło:
- bardzo duża różnica między lewym a prawym przyciskiem głównym.
Pozycja wyjściowa prawego jest wyższa, przez co droga do jego aktywacji jest dłuższa. Mimo to PPM ma dużo bardziej wyraźny klik, lewy jest jakiś taki gumowy, zamulony.
W porównaniu do ZA11 czy chociażby Rivala 100 klik wpada bardzo słabo.
- w moim egzemplarzu widocznie coś musiało się w środku uszkodzić, bo przy potrząsaniu mychą słychać, jak coś się w środku obija.
Na razie to by było na tyle, szczerze to spodziewałem się po niej więcej.

EDIT.
Po niecałym dniu używania jest i kolejny minus: przy mocnym dociśnięciu LPM przycisk jakby klei się / haczy o coś i nie odbija tak dobrze jak PPM.
Ogólnie nie jestem zbytnio zadowolony z myszki i pewnie będę chciał ją oddać.
Odpowiedz
Miałem ten sam problem w swoim egzemplarzu, czasami coś w myszce zaczynało latać i obijać o boki obudowy. Przyciski ogólnie wciskały się zbyt łatwo, czasami wystarczyło, że położyłem dłoń na myszy i uaktywniałem LPM. :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.