• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do 400 pln.
#1
  • twój budżet: 400
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna 
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie mam 
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? w miarę
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 70%
  • czy chcesz podświetlenie? nie, ale może być z
  • czy chcesz makra? nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? jedyne z dodatkowych klawiszy, to chcę funkcję podgłasniania dźwięków (np cos jak w sidewinder x6, tam bylo coś w tym stylu)
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? tak, potrzebuje
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? numpad jest mi zbedny, ale chce klawisze del, end, ins
  • twoje uwagi (wygląd, firma): jest mi to obojętne
Odpowiedz
#2
Ozone Strike Pro na MX Brown.
Odpowiedz
#3
Dokładnie
Odpowiedz
#4
Nigdzie nie mogę znaleźć przełączników od browna, jeżeli wybiore redy albo blue, to byłoby wielkim grzechem?
Odpowiedz
#5
Zalezy w jakie gry grasz. Jak grasz w fpsy to wez na redach, ale jak grasz w MOBY to kup Cm quickfire tk i kup osobna podporke pod nadgarstek, albo zrob ja z kilku tanich podkładek z marketu
Odpowiedz
#6
A jeżeli zwiększyłbym pułap cenowy o sto złoty, to są jakieś inne propozycje?
Głównie gram w fpsy i rpgi.
Najbardziej mi zależy w sumie, zeby klawiatura była tenkeyless (numpada i tak nie używam, a tak to ledwo będzie mi się mieściła sama myszka), no i te przyciski funkcyjne w przypadku głośności, podpórka nad nadgarstek nie musi byc konieczna, bo tak jak powiedziałeś, sam mogę ją zrobić, albo dokupić. (Ozone mi się podoba, ale nie jest tenkeyless.., a CM quickfire tk nie podoba mi się wizualnie xD).
Odpowiedz
#7
https://m.morele.net/product/details/638125/1

Ta klawiaturka ma sliczny design, mx red i dobre wykonanie, wg. mnie w tej cenie to jest killer. Jezeli jednak duzo piszesz to bym wzial cos na brownach (mozesz poczekac az wejda do sklepu k70 lux i liczyc ze zrobia promocje na stare :p)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.