• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc w wyborze myszki
#41
Dziękuje :) a ta jest dobra ? Na jednym zdjęciu jest podpis 3mm, a na drugim nie :P https://m.euro.com.pl/podkladki-pod-mysz...king.bhtml
Odpowiedz
#42
W sumie ten link podaje, bo mogą zamówić do salonu i miałabym dostawę za free i ja tez moc wcześniej zobaczyć :)
Odpowiedz
#43
Zamówiłam zestaw. Wtorek/środa będzie. Bardzo wam wszystkim dziękuję za opinie, pomoc i zaangażowanie! Jesteście świetni :)
Mam tylko pytanko nt. myszy. Gdy przyjdzie, to płytka będzie wraz ze sterownikami czy będę musiała je pobrać online? I co zalecacie ustawić, włączyć w ustawieniach, a czego nie tykać?
Odpowiedz
#44
ale jaką Ty mysz kupiłaś w końcu? :D
co do sterów to zalecam pobrać z neta
Odpowiedz
#45
Razer DA elite i Taito 2017 z Twojego linku :)
CZy coś należy tam ustawić czy wszystko jest automatycznie? To kwestia tylko dpi, ustawień jakichś sensora ?
Odpowiedz
#46
ach razer ;D to pobieraj sterowniki
Odpowiedz
#47
Daj znać jak przyjdzie :)
Możesz nawet wrzucić zdjęcia na forum z unboxing'u czy już z biurka, bo mało takiej treści na forum ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#48
XeXu lubi jak się zdjęcia wrzuca :D
Też jestem ciekawa, zwłaszcza że Razery nie należą do małych myszek, więc ciekawi mnie czy nie będzie za duża :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#49
¯\_ツ_/¯
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#50
Nie wiem czy jeszcze tu zaglądniesz do Nas ale z chęcią bym poznał jak odczucia po przesiadce z qck :) no i oczywiście myszka ^^
Pozdrawiam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.