• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do grania w FPSy on-line
#1
Witam,

Jak w temacie potrzebuje pomocy w doborze klawiatury do grania w gry online FPS typu Unreal Torunament 2004.

Do tej pory używam już drugi egzemplarz tej samej klawiatury Microsoft Sidewinder X6 ale wydaje mi się, że mechaniczna będzie szybsza i precyzyjniejsza szczególnie w gry FPS on-line?


budżet: ok 500zł

rodzaj klawiatury: - Mechaniczna
   rodzaj przełączników: - chyba Cherry MX Red? Chciałbym aby nie było ciężej wciskać klawisze niż w mojej Sidewinder X6.
   czy masz masywne dłonie czy nie? - Są duże, szczupłe i delikatne :P
   czy dużo piszesz na klawiaturze? - Raczej nie, jedynie GG, trochę postów, sporadycznie jakieś pismo.
   czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? - Tak.

czy chcesz podświetlenie? - Tak
czy chcesz makra? - Obojętne.
czy chcesz dodatkowe klawisze? - Dobrze by było aby była możliwość zmiany głośności i zmiany odtwarzanego utworu podczas grania.
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? - Obojętne. w mojej Sidewinder X6 niby podpórka jest ale zbyt krótka do moich dużych dłoni więc i tak nadgarstek leży na biurku.
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? - Tak. Im krótsza klawiatura tym lepiej.

twoje uwagi (wygląd, firma):
1. Nie bardzo widzę niebieskie podświetlenie.
2. Względnie trwała, w szczególności klawisze WSAD - w Sidewinder X6 strasznie szybko się wycierają.
3. Przyzwyczaiłem się przez długie lata do klawiszy niższych niż te standardowe
[Obrazek: gm_swx6_otherviews01.jpg]
dlatego nie wiem jak z tym. Czy szukać podobnych czy spokojnie dam rade na standardowych ?

Z góry dzięki.

Pozdrawiam


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura do grania w FPSy on-line - Lobo - 02-15-2015, 02:57 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.