• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana planów. Konkretnie do fps ( mionix, steel, zowie, func ? )
#15
Na początku wielkie dzięki za porady ! Pełna kultura, wyrozumiałość i argumentacja - super ! Myszka i podkładka kupione i w najbliższych dniach będę testował ;). Przyszedł mi do głowy pomysł, żeby powiększyć forum o nowe działy, lub podwieszone tematy np.

- temat o trefnych kanał na yt, lub innych pseudo stronach które robią niefachowe recenzje myszek. sam miałem taką sytuację, a obejrzałem tego dziesiątki i strach pomyśleć ile złych wiadomości mogłem pochłonąć ;). Nie mam na myśli tutaj specjalnego wyszukiwania, ale jak ktoś rzuci linkiem co jakiś czas, to wkrótce może powstać całkiem ciekawa "czarna lista".

- wrażenia z użytkowania. profesjonalnymi recenzjami zajmujcie się Wy, bo dobrze to wygląda, ale wiadomości na temat danego modelu nigdy za dużo, nawet tych subiektywnych !

- działo grach, bo nie oszukujmy się - głównie po to kupujemy myszki ;). wydaje mi się, że z Wami przeprowadzę lepszą dyskusję na temat cs go, niż z gimbusami z jakiś innych for


Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiana planów. Konkretnie do fps ( mionix, steel, zowie, func ? ) - parasite - 02-15-2015, 10:17 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.