• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 400-500zł
#2
Wydaje mi się, ze powinna przypasować Ci ROCCAT Kone Pro Air, która powinna spełnić wszystko co oczekujesz...ale..... takie moje przeczucie podpowiada mi, że powinieneś poświęcić światełka i dać szansę po prostu większej myszce z tych bardziej bułkowatych bo jednak nie grasz tylko w single..., jako, że masz duży budżet i do Twojego chwytu używasz zdecydowanie za małej myszki obecnie to imo w pierwszej kolejności powinieneś spróbować Logitecha G Pro X. Rival 100 był z tych mocno fingertipowych, a to co pokazałeś oznacza, ze Twoja dłoń domaga się podparcie pod śródręczem i imo te takjie bardziej obłe myszki powinno lepiej CI przypasować niż te takie ścięte. martwi mnie jednak to co piszesz o bólu nadgarstka bo to oznacza, ze albo za bardzo ściskasz dłon bo myszka jest za mała albo masz problem z symetrykami i potrzebujesz delikatnie skręcić dłoń czyli potrzebujesz profilowaną bardziej i wtedy Glorious Model D (którakolwiek wersja). Niestety nie wiem która będzie trafniejszym wyborem, najlepiej jakbyś wziął te dwie i odesłał jedną bo po pierwszych 5 minutahc mając porównanie będziesz wiedział która lepiej leży.

Roccat Kona Pro Air raczej bym polecił tylko jakbyś grał w single ta myszka ma po prostu mało przyjemne przyciski i tak mało e sportowa w użytkowaniu, niby wszystko ok, ale coś nie do końca leży. Myślę, że albo G Pro X albo Model D mogą CI lepiej siąść.

Ból w nadgarstku może też wynikać ze złej pozycji przy komputerze, jak masz zwisający łokieć bez podparcia albo łokieć jest w powietrzu... . Myszki typu mx master 3s przy takim na szybko sprawdzaniu wydają się mega wygodne, ale jakbyś zaczął na niej grać to po chwili byś zobaczył, że wcale tak super nie jest. Do gry w single sięnadają ale do wszystkiego co wymaga bardziej dynamicznych ruchów to już miałbyś wrażenie że takim klocem poruszasz.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka do 400-500zł - Eldorek - 12-21-2023, 06:16 PM
RE: Myszka do 400-500zł - Hya - 12-24-2023, 12:25 AM
RE: Myszka do 400-500zł - Eldorek - 12-24-2023, 02:52 PM
RE: Myszka do 400-500zł - Eldorek - 12-30-2023, 11:25 AM
RE: Myszka do 400-500zł - Hya - 01-04-2024, 02:13 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.