• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 400-500zł
#1
Hejo, a więc:
  • twój budżet: Docelowo coś do 400zł ale powiedzmy że do 500 może coś wygrzebię jak uda się znaleźć coś ciekawego.
jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
]- jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

Rodzaj przełączników to Black bądź brown dużo nie piszę ale chodzi o kwestie nacisków bo przez pewien czas było mi dane używać Corsaira K70 na przełącznikach Cherry MX RED i zdarzało mi się wciśnięcie klawisza bezwładnie :D zwłaszcza A.
  • czy chcesz podświetlenie?
    Chciałbym RGB lub Blue wszystkich klawiszy.
  • czy chcesz makra?
    Nie koniecznie
  • chcesz dodatkowe klawisze?
    Chciałbym klawisze multimedialne do ściszania i zgłaśniania, najlepiej jakby było pokrętło.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? 
    Jeśli jest wysoka to jest wskazana lecz może być osobno :) Aktualnie posiadam Logitecha K120 I jak leży bez podpórek to jest ok :). 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? [/color]
    Celuję właśnie w TKL lub 75% ponieważ potrzebuję troszkę miejsca moja aktualna klawiatura ma 450mm i jest dosyć spora TKL byłby idealny.
  • twoje uwagi (wygląd, firma):

    Uwag nie mam mogłbym tylko prosić o opinie a propo klawiatury Endorfy Thock 75% na Kailh Box Black. Klawiatura jest wireless ale też można z niej korzystać na kablu.
    Właśnie ogólnie zależy mi aby można przy komputerze używać kabla a w razie wu odpiąć i zabrać ją do łóżka :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura do 400-500zł - Eldorek - 12-21-2023, 05:49 PM
RE: Klawiatura do 400-500zł - Hya - 12-22-2023, 10:54 PM
RE: Klawiatura do 400-500zł - Eldorek - 12-23-2023, 12:55 PM
RE: Klawiatura do 400-500zł - Hya - 12-24-2023, 12:04 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.