• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Gateron Brown] KRUX Atax Pro RGB czy MODECOM Volcano Lanparty 2 RGB
#4
To wybrałeś dobry keyset to do DreamKeysa będzie pasować.

1. Od ponad roku używam Kailh BOX Brown i nic mi nie klika. Także ani ja ani koledzy, którzy też mają BOX Browny nie spotkaliśmy się z takim zjawiskiem. One same w sobie od początku mają taki bardziej wyrazisty ten guzek, wydają przy tym taki lekki przyjemny klik. Oczywiście nie jest to stopień klikania niebieskich przełaczników. Niemniej na pewno bardziej klikają niż Cherry. Imo to tylko działą na plus im. Ktoś może mieć jednak inne wrażenie, dlatego bez przetestowania nie da się komuś powiedzieć czy to dobrze czy nie.
2. Box Brown aktywuje się na wysokości ok. 1.8 mm. Standardowe Cherry mX na 2 mm. Imo ktoś tu jakieś brednie pisze. Pamiętaj, że BOX Browny są zauważalnie inne od zwykłych brownów czy to Kailha czy Cherry. One nawet wcześniej mają ten wyczuwalny guzek i dopiero za nim następuje aktywacja, trochę inaczej niż u Cherry. Na pewno nie mają wysokiej aktywacji, to kompletna bzdura.
3. Dziwna sprawa bo sporo egzemplarzy mamy tych klawek i w żadnej tak nie ma. Tutaj to wygląda jakby sobie ustaawił na indywidualnym podśietleniu pod tymi przełącznikami kolor zielony. Zauważ, że przy połowie przycisków ma wyłączone podświetlenie. Pewnie majstrował coś przy indywidualnym podświetleniu i nawet nie wie, że mu się ustawiło... . Inna sprawa, że naturalne odbicie świała jasnego w stronę białego powoduje na czarnych keycapsach poświatę zieloną. To jednak wygląda zupełnie inaczej i jest zjawiskiem naturalnych, wszędzie występującym.
[Obrazek: 1653487145807.jpg]
Tutaj widzisz jasne podświetlenie i nic takiego nie ma miejsca jak na tamtym zdjeciu.

Tym samym jak najbardziej polecam Ci ten model, zwłaszcza przy obecnej cenie.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Gateron Brown] KRUX Atax Pro RGB czy MODECOM Volcano Lanparty 2 RGB - Hya - 05-25-2022, 03:13 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.