• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dream Machines Dreamkey
#2
haha nie wierzyłem jak nie zobaczyłem teraz xD obstawiam, że ktoś kto pisze, ze minusem jest głośność pracy przełączników mechanicznych (nawet nie klikajacych) to pewnie siedzi cały czas na membranie i się zastanawia co za debil kupuje mechanika jak to w nocy budzi bombelka... . Z oplotem to są tacy co do teraz nie czają, że pod oplotem jest gumowy przewód (obstawiam, że teraz ktoś sprawdza czy tak jest i szok i niedowierzanie co xd), dopiero paracordy to zmienili, że pod oplot pakuje się od razu kable, ale to z punktu widzenia jakości nie jest lepsze jakościowo, bo jest większe ryzyko uszkodzenia przewodów (czemu nie wpadłem, żeby to napisac w recenzji xd). Oplot swego czasu pełnił głównie funkcję wizualną i raczej z punktu marketingowego dodawał do wytrzymałości. Nie będę wymieniał z imienia, ale jak byłem dawno temu na imprezie organizowanej przez DMa gdzie były też inne redakcje to pamiętam, że właśnie ludzie z tych redakcji mocno zwracali uwagę czy kabel jest w oplocie czy nie, za chuj nie czaiłem co oni w tym widzą takiego ważnego.

jako minus nadruk na froncie widziałem :( nie wiem czemu bo przecież ten nadruk nie odpada, nawet się go nie dotyka, więc pomimo, że to ink injection to nie zetrze się :(. Czaję, ze nie każdemu się to podoba, no ale to kurde nie jest żadna wada :( Font jest zajebisty moim zdaniem. DM też chciał robić dodatkowe oznaczenia innych funkcji ale to spowodowałoby jak u wszystkich, ze taki nadmiar czcionki sie robi, a tak jest zajebiście ładnie elegancko i prosto. Więc im mówiłem, żeby spróbowali jednak bez tego i dali same podstawowe znaki. Daje głowę, ze ta klawka za granicą będzie się lepiej sprzedawać niż w PL.

Też mnie zastanawia dlaczego ludzie w czasach gdzie wygoglowanie ceny przełącznika na aliexpresie zajmuje 10 sec myślą, że Cherry MX to jest dalej najdroższy. Kailh technologicznie jest dobre 5 lat przed Cherry w switchach klawki i w przełącznikach myszek w stosunku do Omrona. Gaterony kosztują połowę co Kailh Box ;)

masz niestety rację, że Polska jeszcze parę lat potrzebuje, a Ci co kupują też raczej nie czytają polskich portali :P Durgotów w Polsce sporo osób ma a te znane serwisy o nich nic nie pisały ;).
)
DM ma bład na stronie i podają żywotność 70 mln, ktoś chyba u nich źle sobie wpisał a tu w recenzji na topowym portalu w PL ktoś powiela bez żadnego sprawdzenia. Wystarczy na stronę Kailha wejść i sprawdzić sobie ile to on ma faktycznie nawet w ich FAQ to piszą https://www.kailhswitch.com/faq1 (6 pytanie ).

mam czasem wrażenie, ze w PL to się pisze tak reckę jak analogicznie to stand-upa Lotka (z wycieraczkami w samochodzie, jak działają to wszystko w aucie gra, reszta tam chuj)
- więc przy klawce test wygląda tak:
- Oplot kabel ma? Nie, o to tragedia. No ale dajemy jeszcze szansę, może się wybroni!
- Głośna? No głosna. To musi być jakiś szajs bo Razer ma membranową i jest cicha. Głośna i bez oplota, marnie to widzę!
- wygląda jak klawka Razera? Nie, noż kur** to z takim pasztetem na stole to ja się w domu nie pokażę przecież! To może chociaż do grania w nocy będzie jak nikt nie patrzy!
- Czcionkę przebijającą ma na górze? Nie. To trzeba wy***bać do kosza bo w nocy nie mogę pisać! Brzydka i nie do użytku w nocy! Moze chociaż jako klawka dla babci będzie, dla niej ważny żeby była tylko wygodna!
- Podpórka jest? Nie ma. Noż ja pier*** to nawet babka nie pogra!
Podsumowanie: Razer lepszy!

PS. na polskich portalach klawka może też zbierać minusy za to, że nasze logo jest z tyłu opakowania (za to że im pomagaliśmy przy jej powstawaniu) a to w końcu konkurencja nie :P
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dream Machines Dreamkey - Leminairre - 10-25-2021, 10:08 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Hya - 10-25-2021, 11:21 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Leminairre - 10-26-2021, 10:10 AM
RE: Dream Machines Dreamkey - t4co - 10-26-2021, 11:31 AM
RE: Dream Machines Dreamkey - Hya - 10-26-2021, 03:26 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Hya - 10-26-2021, 04:07 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Leminairre - 10-26-2021, 04:38 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Hya - 10-26-2021, 08:01 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Hya - 12-09-2021, 10:32 PM
RE: Dream Machines Dreamkey - Nova - 05-22-2022, 08:57 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.