• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik co wybrac
#1
  • twój budżet: max 500 zl
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:Na stronie jest napisanę ze browny sa rownie dobre do gier jak redy.Tzn maja 7/10 chyba o ile mnie pamięć niemyli. Czy aby na pewno. W czym tacticle Borwny sa lepsze od Linear redów?
    1. czy masz masywne dłonie czy nie?Mam ale krotkie palce i tu zaczyna się kłopot
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?20% reszta gry
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 80% gaming
  • czy chcesz podświetlenie?Chiałbym rgb 
  • czy chcesz makra?nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?:numpad w miejscu del, end, ins.(chciałbym miec numpada ale mogłbym z niego zrezygnowac)
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
  • Już kiedyś pisałem tu temat ale teraz poświeciłem więcej czasu aby zbadać rynek i wiem jakie pytania zadać i mam nadzieje ze doświadczone osoby podpowiedzą mi.
  • Miałem klawiaturę kupiona  SPC Gear GK650 (Brown) lecz ją zalałem i teraz już się popsuła mimo ze działała jakiś czas po czyszczeniu. Nie bylem za bardzo zadowolony z switchy typu Brown i chce teraz spróbować linearne.
  • Kiedyś miałem klawiaturę Logitech Flatkeyboard [Obrazek: KLLOGULTRAFLATK-1.jpg]
    i uwielbiałem w niej że wszystkie klawisze były zbite razem, w szczególności F keys z numerycznymi. I chciałbym znaleźć podbną ale widzę ze rynek niem ajuz takich klawiatur. Dlatego zwróciłem wzrok w strone low profile kalwiatur ale rowniez wybór tutaj nie jest za ciekawy w tej cenie chyba ze roccak k120 AIMO  które wyglądaj pięknie ale mnie na nie niestac.Jedyna która z low profile jest jakas sensowna to keycron k1 lecz są one na switchach gatheron.Oto moje wszystkie pytanie
  • 1.Czy klawa keycron jest przez was polecana? i co z switchami gatheron?
  • 2.Jakie switche są najlepsze do gier? Z tego co wyczytałem to KAILH BOX RED, kailh SPEED COOPER cherry mix silver. Czy są jeszcze jakieś godne polecenia?Co z takimi dziwnymi nazwami BOXow jak grren orange yellow itp?
  • 3, Zastanawiam się nad kupieniem tego hotswapa od gloriusa ale wtedy bym musiał rozłożyć  na raty składanie klawiatury i dlatego sie pytam o rożne switche. A co z kailh croc low profile? Czy jak switch jest low profile to na niego można założyć każdy keycaps czy muszą być specjalne pod low profile?Z gotowych klawiatur ktore mi wpadły w oko tohttps://mechanicalkeyboards.com/shop/index.php?l=product_detail&p=3483 (wiem ze bez podswietlenia)https://pl.aliexpress.com/item/32952663095.html z tego co rozumiem to jest hotswapable wieć mógłbym sobie ja upgradowac?Czy są jakie sinne gotowne moga byc nawet z allie ktore sa swappable lub godne polecenia? Jakie akko  itp?Dziekuje za przeczytane wiadomości i dzieki za odpwowiedzi
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mechanik co wybrac - VoidOnis - 07-24-2021, 02:19 PM
RE: Mechanik co wybrac - Hya - 08-10-2021, 09:32 PM
RE: Mechanik co wybrac - VoidOnis - 08-11-2021, 04:58 PM
RE: Mechanik co wybrac - Hya - 08-12-2021, 10:48 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.