• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze scrollem w Roccat Kain 100
#1
Siema. Rok temu kupiłam myszkę Roccat Kain 100 AIMO. Pisałam Wam, świetna myszka, używałam z kilka, czy kilkanaście dni, ale nagle scroll zaczął świrować. Do góry trochę cofał. Musiałam odłożyć ją do szafy. Dziś wyciągnęłam w celu sprzedania jej, ale scroll totalnie ześwirował i nie przewija, raz w górę, raz w dól i tak trzęsie obrazem. Czytałam opinie innych, że też z ich myszką to samo się stało. Sprężone powietrze nie pomogło. Szkoda, że zepsuli tak fajną myszkę, bo jest wygodna i bardzo precyzyjna i gdyby nie scroll, to bym używała dalej. Wiecie może jak z gwarancją Roccat? Naprawiają, wymieniają na nową, czy cokolwiek da się zrobić, czy nie ma mowy? Napisałam do x-kom, bo ponoć 2 lata gwarancji ma i czekam na odpowiedź. Trochę lipa, bo nawet jej sprzedać nie mogę z takim scrollem. Niby wiecie, to było rok temu i jak to mówią - było, minęło, ale nie po to człowiek kupuje za 130 zł, by wyrzucić do kosza. Zwłaszcza że miałam myszki za 9 zł które działały przez 10 lat, albo dłużej i żadnych problemów nie było.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problem ze scrollem w Roccat Kain 100 - Ewelina - 03-08-2021, 04:17 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.