• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwy następca dla Alcora (do 400zł)
#8
W Origin One X, zastosowano Kailh GM 8.0 - jak przyciski główne?
Specem nie jestem ale mogę powiedzieć moje odczucia, w porównaniu do Alcora klick jest zauważalnie głośniejszy. Nie wiem czy to kwestia że Alcor po tylu latach ma te switche już wyrobione ale w Origin One kliknięcie jest też "twardsze", przełącznik nie klika się miękko. Wydaje mi się również że jest minimalnie wyższy skok przełącznika - trzeba go wcisnąć głębiej w celu aktywacji.
Co do DPI to korzystam tylko z nastawy na 800, i jakoś nie odczuwam by było to przekłamane w porównaniu do Alcorowego. Ogólnie widać że mimo wszystko producent postawił na cięcie kosztów ale nie na samej myszce tylko wykonaniu i zawartości pudełka. Pudełko jest z tektury marnej jakości na myśl przywołującej opakowania od chińskich podróbek PSP/MP4. W samym pudełku poza kompletem dodatkowych ślizgaczy znajdziemy jedynie kabelek (który trzeba wpychać wręcz na siłę żeby podłączyć mysz), odbiornik i tekturkę z lakonicznym opisem funkcjonalności. Żadnych kart gwarancyjnych czy książeczek tak samo jak karteczki z podziękowaniem za zakup w preorderze . Sama mysz nie jest w żaden sposób oklejona folią czy zawinięta w woreczek, ot leżała "goła" w wyciętym w piance otworze. I jeszcze to zrzucanie kosztu wysyłki na kupującego gdzie w większości produktów z Ali jest ona darmowa (plus tutaj też nie mało ta przesyłka kosztowała). Myślę że mimo wszystko warta swej ceny o ile będzie długo służyć.
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Prawdziwy następca dla Alcora (do 400zł) - Mishkq - 04-25-2021, 04:59 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.