• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300 zł. Potrzebuję profesjonalnej porady.
#19
Kolej na Vipera Mini z polskiej dystrybucji.

W końcu dobry kształt. Właśnie o takie podparcie górnej części śródręcza mi chodziło. Przejście w bardziej klasycznego fingertipa też działa całkiem sprawnie. Co ciekawe, myszka nie jest dla mnie mała. Po Xornecie wydaje mi się średnia.

Gryzoń jest dobrze wykonany i sprawia wrażenie solidnego.

Główne przyciski nie klikają się znowu tak lekko (a w sumie mogłyby) jak wszyscy to przedstawiali, ale też nie za mocno. Nie miałem też wrażenia, że mają jakiś inny feeling bo są optyczne. Ale może to tylko mój model.

Stopnie w rolce dość słabo wyczuwalne, ale mi to za bardzo nie przeszkadza (palec mniej męczy się przy częstym i długim przewijaniu).

Niestety będzie robiony zwrot z dwóch powodów. Po pierwsze wysoki LOD, który jest wyższy niż mi się wydawało. Po drugie boczne przyciski. Recenzja na test-gearze nie kłamała: wciskają naprawdę ciężko. Przeszkadza mi to nie tylko w grze (mniejsza kontrola), ale nawet przy przeglądaniu internetu. Żałuję, bo kształt całkiem dobry.

Jestem już chyba przyzwyczajony do małych myszek. Przed Xornetem miałem Spawna, więc prawie 9 lat przeklikałem na tym kształcie i na takich wymiarach. No i widać to teraz w moich preferencjach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka do 300 zł. Potrzebuję profesjonalnej porady. - Kartofl - 04-28-2021, 12:26 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.