• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz FPS do 150 zł? Nowa podkładka ?
#1
Cześć Panowie,

Proszę was o pomoc w rozwiązaniu problemu z "przesuwaniem myszki po podkładce" :)


Jeśli chodzi o mój problem to wygląda on następująco. Szukając najlepszej czułości - celuje w 1 cel i poruszam się od lewej do prawej. Przesuwając dłoń z myszka z lewej do prawej strony podkładki "haczę" na tyle mocno nadgarstkiem że nie mogę przesunąć płynnie ręki, przez co celownik odsuwa mi się z punktu na który celuje. Teraz się zastanawiam czy ta podkładka po czasie stała się jeszcze bardziej wolniejsza czy ja jakoś źle trzymam myszkę bądź jest trochę za duża i dla tego nie mam pełnej kontroli, że nadgarstek mi "haczy" ,a może ślizgacze już się wyrobiły(Hotline Games Competition). Poniżej przesyłam 2 zdjęcia jak trzymam myszkę i jak duża cześć dłoni jest na myszce a jak poza. Może być tak że ja już sobie wymyślam :D . Czuje że coś jest nie tak ale nie wiem co ;).


https://zapodaj.net/605eb7cf00a5c.jpg.html
https://zapodaj.net/55f45e6e4874b.jpg.html


Pomijając już opisany powyżej problem.Proszę o poradę dot. nowej myszki.

Wcześniej miałem IE 3.0 + QCK Heavy - bardzo dobrze mi się grało na tym połączeniu.Myszka bardzo dobrze wyprofilowana pod moją rękę.
Miałem też w połączeniu z IE 3.0 Razera Goliathusa(za szybka podkładka dla mnie), przy nagłym pojawieniu się przeciwnika gorzej mi było namierzyć niż z IE 3.0.
Miałem również Razera DA black ed. w połączeniu z Razer Sphex(słabo mi się grało na tej podkładce i za mała).
Na Razer DA black ed. i qck+ grało mi się dobrze ale najlepiej z IE 3.0 i QCK Heavy. Po przejściu z DA na Rivala wydawało mi się że te wyczucie myszki będzie podobne jak w IE 3.0 ponieważ rozmiarowo wypadają podobnie. Zastanawiam się nawet czy nie było to błędem że kupiłem Rivala, może powinienem kupić mniejszą.


jaką obecnie myszkę używasz: Rival 300
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400dpi 1000hz
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 36 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Valorant, CS GO
jaką masz obecnie podkładkę:SS Qck+ SK Gaming Ed. używana ponad 5 lat
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):2, rzadko bocznych jako włączenie komunikacji
twój budżet: do 150zł
jaki chwyt stosujesz: Palm-grip, chociaż zauważyłem że zdarza mi się odrywać środek dłoni(kostki palców w górze)
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):dł. 20cm, szer dłoni bez kciuka. 8,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszka wydaje mi się(nie wiem czy dobrze mi się wydaje) odrobinę za duża, 3klik scrola, zeszła część gumy po bokach, czasami 2klik lewego przycisku.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):


Z góry dziękuje za pomoc :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mysz FPS do 150 zł? Nowa podkładka ? - AseQ - 07-11-2020, 11:14 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.