• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#21
Aiming.pro używałem jeszcze do niedawna.
Po wymianie zużytej podkładki DM Pad, nabyłem szklaną, wyeliminowała moją przypadłość dociskania myszy do powierzchni, która robiła mielonkę z kontroli - "tracking" zyskał, ponadto pomogła "zmodowana" WMO 1.1A wraz z "claw-gripem".
Po niecałym tygodniu rutyny w Aiming.pro - Short Fast Strafes, wbiłem się do ścisłej czołówki, osiągnięcie ~750 punktów nie było żadnym wyzwaniem, po ogarnięciu PC planuję do tego wrócić z okazji długiego już romansu z Quake'iem.
Jeżeli zaadoptowałem się po przejściu z CS 1.6, w którego zagrywałem się na czułości 103cm/360 przez długi czas, wraz z wysłużonym QCK, to niemalże wszystko jest możliwe.

"...choć ciekaw jestem, czy przy lżejszych myszkach zjawisko przecelowywania będzie mniejsze lub większe. "
Zalecenia mniejszej czułości, nie są bezpodstawne.
Krótki epizod z G400 ważącą wówczas 63 gramy, tylko utwierdził mnie w przekonaniu, iż ultra-lekkie konstrukcje wymagają wyjątkowej kontroli, choć nie zmieniłem czułości, uparcie próbując się zaadaptować, to pierwsze godziny były rozczarowujące.

"Natknąłem się na kilka recenzji, gdzie widniała informacja, że w Xenonie 800 są japońskie Omrony, a więc zgaduję, że te ze złotymi "blaszkami", a więc powinny być bardziej żywotne?"
Strona producenta, deklaruje iż są to mikro-przełączniki o żywotności 20 milionów kliknięć, nie ma więc mowy, by były to japońskie Omrony.
Bliźniaczy model - Sharkoon Light² 200, również posiada tożsame mikro-przełączniki, chińczyki tłuczone są coraz częściej bez żadnej ingerencji w gotowy projekt.

"Szkoda, że producenci myszek z Omronami nie dają możliwości zmiany mikroprzełączników bez potrzeby lutowania (chyba widziałem takie rozwiązanie w którejś myszce, choć mogę się mylić)."
Konstrukcje Asusa, autorski, opatentowany mechanizm.
Kopie hulają w nieinteresujących modelach chińskich wybryków, nie przedarły się jeszcze do głównego nurtu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - XeXu - 07-11-2020, 08:56 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.