• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#7
Przekonuję się coraz bardziej, by wybrać modele których nie trapi problematyczna praca mikro-przełączników Omrona - myszy wykorzystujących mikro-przełączniki Huano, jest niewiele, a filtrując je przez wymogi, pozostajemy z niczym.
Cucę, iż żywotność dyktuje przede wszystkim konstrukcja myszy.

"(gdy szukałem recenzji, w tym na Reddicie, to ludzie strasznie hejtują 100g w 2020)"
Jako "all-rounder", akceptowalne wyłącznie w mariażu z twardą, szybką podkładką, choć i tutaj labiedziłbym na wagę myszy.
Z Twoją dłonią, pierwszorzędnie poszukiwałbym myszy ultra-lekkich, G-SR to wyjątkowo ślamazarna podkładka.
Na co dzień użytkuję WMO 1.1A z PMW3360 - po modyfikacjach, po krótkim epizodzie z MX518 Hero i nadziei, że będzie godnym następcą G400, przekonałem się, iż nie powróciłbym do tak nieporęcznych myszy - 103 gramy skutecznie odstraszyły, a sama mysz zawiodła mnie jakością wykonania.
W Twoim przypadku, dysonans byłby spotęgowany, albowiem odbyta przymiarka, była na szklanej podkładce a dłoń 20cmx11cm - waga myszy, została nieco przytemperowana.

"Czy PMW3389DM jest rzeczywiście o wiele lepszym sensorem niż PMW3310DH?"
Bardzo personalne, gdyż odrębność podłoże ma w "feelingu".
PMW3310 to wciąż dostateczny układ, acz bardzo bezpośredni i "surowy" - "feelingu" reprezentatywnego szczególnie dla optycznych sensorów Avago, nie odnajdziemy.

Zważając na wiele dezyderatów, które w rzeczywistości mogą okazać się bardzo złudne (wymóg, by profil myszy był szczególnie uwydatniony) i biorąc pod uwagę, iż potencjalnych modeli jest garść, chyba po prostu przejdziemy bezpośrednio do schematycznego przedstawienia możliwości.

Kone Pure Ultra:
> https://bit.ly/2MfsioV

Genesis Xenon 800
> https://bit.ly/2BrT7El
Odnośnik do zrewidowanego modelu Sharkoon Ligh² 200, suponuję iż produkowany jest przez tę samą manufakturę, a komponenty w takiej sytuacji, najprawdopodobniej nie uległy zmianom - do potwierdzenia.

Pomiar RJN, traktuj wyłącznie poglądowo, lista myszy jest bardzo wybrakowana, a zalecenia nietrafne.
Dla mojej dłoni i chwytu "claw-grip", propozycje rozpoczyna model M65 - 115mm, a kończą modele G604 - 130mm oraz Kone EMP tudzież Kone Aimo, odpowiednio 128mm oraz 126mm, czyli kloce - ze skrajności w skrajność.
Pamiętaj również, iż nie da się przewidzieć żadnych wariacji chwytu, jak ugięte czy wyprostowane ostatnie palce, bądź trzymanie myszy pod kątem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - XeXu - 06-30-2020, 07:45 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.