• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca SS Rival 310
#1
Witam serdecznie,

jestem w trakcie szukania nowej myszki. Zastanawiam się nad kilkoma modelami przez co szperam w internecie i ciągle szukam różnych opinii/testów.
Niestety nie mogę sam się zdecydować, więc przychodzę tu na forum, prosić Was o pomoc.
Modele jakimi jestem zainteresowany to:

Bezprzewodowe:
- Logitech G Pro Gaming Wireless- najdroższa chyba w zestawienu- nieprofilowana ale lekka oraz polecana przez znajomego;
- Logitech G703 Hero LIGHTSPEED- profilowana, mój faworyt, można ją dorwać np. w Sferisie za ~300 zł. Wiem, że tak jak ww. G Pro posiada sensor "Hero"- czyli odpowiednik PixArt 3366 i TrueMove3 z mojego Rivala jeśli się nie mylę?
- Roccat KAIN 200 Aimo- również jestem bardzo zainteresowany tą myszką, z tego względu że ma ciekawy kształt oraz producent zapewnia szybszą reakcję kliku niż w innych myszkach- zapewne to tylko chwyt marketingowy, ewentualnie może miał z nią ktoś jakąś styczność i może się na jej temat wypowiedzieć? Jaki ma sensor?

Przewodowe:
- SPCGear Lix Plus- chyba najtańsza i najlżejsza w zestawieniu, mam klawiaturkę mechaniczną ich firmy i bardzo sobie chwalę, sensor PixArt 3360;
- GloriousPC Model O/D- droższy odpowiednik ww. Lixa z tym samym sensorem. Z opinii wynika że ma bardzo słabej jakości kabel, który przy szybszych ruchach mychą zaczyna się luzować i przerywać sygnał?
- SteelSeries Sensei Ten- najnowsza mycha od SS, z najnowszym sensorem TrueMove PRO (odpowiednik PixArt 3389?). Bardzo ciekawa opcja- Miałem już kilka mych od SS i również byłem bardzo zadowolony jakością wykonania i przyjemnością użytkowania.

I to by było na tyle... raczej przy zakupie myszki celowałbym w tą bezprzewodową- mimo że posiadam MouseBungee to i tak kabel potrafi mnie czasem wkurzyć i postawić opór przy dalszym ruchem mychy. 
Obecnie gram w CoD:Warzone, czasem jeszcze CS:GO i może niedługo w Valorant- także zależy mi na jak najlepszym sprzęcie pod względem technicznym.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady!

P.S. Przydałaby się nowa podkładka do mychy jak już się zdecyduję. Obecnie posiadam QCK+ SK-Gaming Edition, natomiast przesiadłbym się na coś "szybszego i płynniejszego".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Następca SS Rival 310 - heddarsky - 04-12-2020, 08:50 PM
RE: Następca SS Rival 310 - Hya - 04-14-2020, 09:48 PM
RE: Następca SS Rival 310 - heddarsky - 04-15-2020, 02:17 PM
RE: Następca SS Rival 310 - Ewelina - 04-15-2020, 09:29 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.