• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM5 Blink
#2
Wygląda dość ciekawie! Myślicie, że jeśli Roccat Kone Pure Military mi leżał idealnie (no prawie, nie mogłem wytrzymać z tą prawą wrzynającą się ścianką), to ten DM5 byłby podobny w odczuciach? Zależy mi by góra myszki była podobna do Roccata, szczególnie dość wysoki środek i lewy przycisk, by mi się z palma nie robił palmo-claw. Mionix Castor był w miarę, ale lewy przycisk był niziutko przez co miałem tendencję do wciskania go bardziej jak claw.

Aktualnie używam Asusa Strix Clawa, ale jest strasznie ciężka - nie że by mi się ręka męczyła, wręcz przeciwnie, jest strasznie wygodna, nawet przy mojej małej dłoni, ale przy very low sensie nieraz się zbyt mocno rozpędza przy szybkim i długim machnięciu mychą - ciężko czasem zatrzymać.
Może też trochę podkładka typu QCK mogłaby pomóc, aktualnie mam Roccat Taito XXL tą nową wersję - kontrola i feeling są niezłe, ale może coś jeszcze wolniejszego i ... miększego? Byłoby jakąś zmianą na plus. QCK mnie zawsze odstraszało słabą trwałością.

Tak BTW, to brakuje mi waszych zdjęć z dokładniejszymi wymiarami, tak jak tutaj np. http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ix-castor/ :P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
DM5 Blink - Hya - 10-13-2019, 08:16 PM
RE: DM5 Blink - Zares - 12-06-2019, 06:26 PM
RE: DM5 Blink - Hya - 12-11-2019, 10:34 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.